Baykan Öğretmenevi
Baykan Öğretmenevi son zamanlarda yapılan hummalı çalışmalar sonucu hizmetlerinde iyileştirme yapmıştır. Otel bölümü ve kafeteryası ile tüm öğretmenlerin hizmetindedir. Kafeterya donanımlı olup öğlen yemeği ile öğretmenler ve halkın hizmetindedir.... devamı »
Arsin Öğretmenevi
Uzun yıllar deniz kenarındaki Arsin Belediyesine ait tesislerde hizmet veren Arsin Öğretmenevi, bulunduğu alanın sosyal tesis alanları olarak projelendirilmesi sonucunda yıkım kararı alınmış, yıkım işlemi kasım ayında gerçekleştirilmiştir. Milli Savunma Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığına devredilen Askerlik şubesinin Öğretmeneve tahsis edilmesi ile binanın... devamı »
Balıkesir Edremit Öğretmenevi
Balıkesir Edremit Öğretmenevi odalarının 2 tanesinde banyo ve tuvaletli suit, duşakabin, saç kurutma makinesi, diğer odalarında ise ortak banyo ve tuvalet kullanımı mevcuttur. Öğretmenevi bünyesinde 200 kişilik lokal, 700 kişilik yazlık bahçe, 250 kişilik restaurant ve 50 kişilik kapasitesi yer alan okuma salonu bulunuyor. Diğer birimleri ise, eğlence ünitesi, erkek kuaförü,... devamı »
Bala Öğretmenevi
Küçük bir tesis olan Bala Öğretmenevi'nde otel hizmeti yer almamaktadır. Öğretmenevi bünyesinde bulunan lokal/salon biriminden tüm öğretmen ve vatandaşlar hizmet alabilirler.... devamı »