Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

22

Yatak Sayısı

47

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.41 Fiyat
  • 3.29 Temizlik
  • 2.90 Personel
  • 3.18 Kalite
  • 3.44 Konum

Haritada Gör


Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi Tanıtımı

Abidin Pak Öğretmenevi inşaatı 2002 yılında tamamlanmış ve misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Verdiği hizmetler ile kamu görevlilerinin vazgeçilmez duraklarından birisi olmaya devam eden Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi Talatpaşa Caddesi üzerinde yer almaktadır. Web sitemiz aracılığı ile Öğretmenevi hizmetleri, resimleri, harita ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sitemizin Abidin Pak Öğretmen ve diğer öğretmen evleri ile hiç bir ilişiği bulunmamaktadır. Mesaj ve iletilerinizi lütfen sayfamızda yer alan öğretmenevi mail adresine iletiniz.

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi hizmetleri;

Restaurant ve Düğün Salonu hizmetlerinin yanı sıra, VIP Salonu, İnternet Cafe, Kafeterya Bölümü, Otel Bölümü, Kütüphane, Sosyal Etkinlik Salonu, Otopark, Bay Kuaför, Bayan Kuaför, Havuzbaşı Çay Bahçemiz, Spor Salonu gibi özel hizmetleride sunmaktadır.

Talatpaşa Cad. No:38 Bahçelievler adresinde yer alan Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi'nde, 22 oda ve 47 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 502 24 11 0 (212) 555 24 11 Talatpaşa Cad. No:38 Bahçelievler

Abidin Pak Bahçelievler Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Fiyatlara kahvaltı dahildir.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 200 TL 200 TL 240 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar