Bergama Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

30

Yatak Sayısı

65

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.87 Fiyat
  • 3.07 Temizlik
  • 2.88 Personel
  • 3.53 Kalite
  • 3.65 Konum

Haritada Gör


Bergama Öğretmenevi Tanıtımı

Bergama Öğretmenevi şehire hakim bir noktada konumlanmıştır. Şehir merkezine 1 km, şehirlerarası otobüs terminaline 7 km, havaalanına 140 km uzaklıkta olup, Bakırçay nehrinin kıyısında, Asklepıon yakınında, tarihi yerleri Akropol kalesi, Ulucami, Kızıl Avlu yakınında hizmet vermektedir. İlçe Merkezine Yaklaşık 600 metre mesafededir. Şehir içi dolmuşları kurumumuz önünden geçmektedir.

İzmir Bergama Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2si Süit 30 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu kütüphane 1 çok amaçlı salon bilgisayar odası kuaför kafeterya lokal kütüphane / okuma salonu Aile çay bahçesi, hazır yemek ve tabldot yemek üretim merkezi.

Bahçelievler Mah. Spahiler Cad. No:1 Bergama İzmir adresinde yer alan Bergama Öğretmenevi'nde, 30 oda ve 65 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (232) 631 17 17 0 (232) 631 12 62 Bahçelievler Mah. Spahiler Cad. No:1 Bergama İzmir

Bergama Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Öğrenci misafirler öğretmen fiyatlarından faydalanabilmektedir.

Öğretmen Kamu Sivil
() - TL - TL - TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar