Beşikdüzü Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

15

Yatak Sayısı

39

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 5.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 1.00 Kalite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Beşikdüzü Öğretmenevi Tanıtımı

Beşikdüzü Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Hacı Ömer Sabancı Vakfı ile Trabzon Valiliği arasında akdedilen protokol gereği Beşikdüzü Eski Samsun Caddesi 3. pafta 395 nolu parsel üzerinde 200 metrekare olarak iki kat binasıyla hizmet vermektedir. Tesis 49 yıllığına Milli Eğitime verilmiştir. Mevcut binanın bodrum katında depo mevcut olup bina kalorifer ile ısıtılmaktadır.

Birinci katta idare odası çay ocağı ve okuma salonu mevcuttur. Sabancı Vakfı ile yaptığımız görüşmeler ve yazışmalar neticesinde 2011 yılında Öğretmenevinde 129 bin bütçeli proje kapsamında büyük bir tadilat yapmış bulunmaktayız. Bu kapsamda kurumumuz binasının 2. Katının bölmeleri kırılıp mimari proje kapsamında yeniden 7 adet otel odası yapılmıştır. Yatak sayısı 18 e çıkarılmıştır. Bütün odaların içine tuvalet banyo yerleştirilmiş olup taşınır eşyalar yenilenmiştir. Binanın bütün kapıları, pencereleri, döşemeleri yenilenmiştir. Ayrıca binanın dış cephesi yeniden sıvanarak boyanmıştır. Kalorifer, su ve elektrik tesisatı yenilenmiştir.

Çocuklar için oyun parkı ve alanı mevcuttur. Toplam alan olarak 2000 metrekarenin üzerindedir. Bahçemiz yaz aylarında düğün salonu olarak kullanılmaktadır. Okullarımıza toplu yemek hizmeti sunulmaktadır. Tesislerimizin restoranı, üye ve misafirlerimize ferah bir ortamda rahat ve hoş bir yemek yeme imkanı sunmaktadır. Restoranımız ve teras katında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Öğle ve akşam yemeği servisimiz ızgara köfte, et, tavuk ve mevsim balıkları çeşitlerinden oluşmaktadır. Yaz aylarında restoranımız hizmetini bahçede sürdürmektedir.

Cumhuriyet Mah.Ahmet Yardım Cad. Beşikdüzü Trabzon adresinde yer alan Beşikdüzü Öğretmenevi'nde, 15 oda ve 39 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (462) 871 20 38 0 (462) 871 20 38 Cumhuriyet Mah.Ahmet Yardım Cad. Beşikdüzü Trabzon

Beşikdüzü Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 120 TL 120 TL 140 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar