Bozyazı Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

27

Yatak Sayısı

-

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.87 Fiyat
  • 3.25 Temizlik
  • 2.96 Personel
  • 3.19 Kalite
  • 3.55 Konum

Haritada Gör


Bozyazı Öğretmenevi Tanıtımı

Mersin Bozyazı Öğretmenevi’nde Yemek Salonu, Oturma salonu, Bilgisayar Odası, Kütüphane, Okuma Salonu, Çok Amaçlı Salon, Çocuk Parkı, Otoparkı, Lokal, Havuzbaşı Restaurant ve plaj bulunmaktadır.

Restaurant bölümünde, yemek salonu, düğün, nişan, sünenet törenleri, toplantılar ve yıl sonu eğlence geceleri yapılmaktadır.

Lokal bölümü ise, sigara içilen ve içilmeyen bölüm olmak üzere iki bölüm halinde ısıtma ve soğutma klimalarla sağlanan donanımlarla üyelere hizmet vermektedir. Lokal bölümünde soğuk ve sıcak içeceklerin tamamı bulunmaktadır. Bozyazı Öğretmenevine ait kendi özel parkı ile çocuklu aileler için sınırsız hizmeti sunmaya devam ediyor.

Merkez mahallesi Mustafa Deniz cad. no:53 Bozyazı/mersin adresinde yer alan Bozyazı Öğretmenevi'nde, 27 oda ve - yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (324) 851 31 36 0 (324) 851 27 03 Merkez mahallesi Mustafa Deniz cad. no:53 Bozyazı/mersin

Bozyazı Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

ÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda (Haziran)240 TL240 TL300 TL
2 Kişilik Oda (Temmuz-Ağustos-Eylül)300 TL300 TL400 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar