Çaldıran Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

28

Yatak Sayısı

60

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.00 Fiyat
  • 2.00 Temizlik
  • 2.33 Personel
  • 3.00 Kalite
  • 4.00 Konum

Haritada Gör


Çaldıran Öğretmenevi Tanıtımı

Van Çaldıran Öğretmenevi’nde 24 saat sıcak su ve bunu karşılayacak büyüklükte boylerimiz mevcuttur. 3 kişilik odalarımızda banyo bulunmaktadır. Banyolarda banyo dolapları duşa kabin ve klozet bulunmaktadır. Ayrıca her katta 5 adet tek kişilik banyo üyelerimizin hizmetindedir.

Her odada santrale bağlı telefon, tv, buzdolabı, gardrop, tuvalet aynası, şifonyer, komedin ve tek kişilik yataklarımız üyelerimizin hizmetindedir.

Ayrıca jeneratörümüz ve yükselticimiz üyelerimizin ağır kış şartlarından etkilenmemesi için hizmete sunulmuştur. 24 saat ADSL kablosuz hizmetimiz her kata koyduğumuz tekrarlayıcılarla üyelerimize hizmet vermektedir.

Van Çaldıran Öğretmenevi, Kafeterya, lobi, oturma bölümleri, bilardo salonu, fitness salonu otel bölümümüzde kalan ve hafta sonları köylerden ilçemize gelen öğretmenlere farklı bir ortam sunmaya devam etmektedir.

Yavuz Selim Mah. Çaldıran/VAN adresinde yer alan Çaldıran Öğretmenevi'nde, 28 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (432) 412 28 00 0 (432) 000 00 00 Yavuz Selim Mah. Çaldıran/VAN

Çaldıran Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 40 TL 50 TL 60 TL
Suit Oda () 50 TL 50 TL 50 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar