İnternet

Balıkesir Öğretmenevi
Balıkesir Altıeylül Öğretmenevi kamu çalışanlarının konaklama ihtiyaçlarını karşılamak ve turizm-otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak için tüm gücüyle çalışmakta ve misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. ... devamı »
Üsküdar Öğretmenevi
Üsküdar Validebağı Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi, düğün Salonlarımız Kasrın içinde ve bahçe alanında olmak üzere 2 kısma ayrılmıştır. İç kısımdaki kapasite 100 kişilik, bahçe alanında ise 200 kişiliktir. Üsküdar Öğretmenevi iç mekan restaurantı Lila ana salon, kırmızı oda ve yeşil oda olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Üsküdar Öğretmenevi'nde yer alan... devamı »
Çorum Öğretmenevi
Çorum Öğretmenevi odalarının tamamında, banyo, wc, tv ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltısının da sunulduğu Çorum Öğretmenevi ayrıca şehrin manzarası eşliğinde çayınızı, kahvenizi içebileceğiniz bir balkon mekanıda sunmaktadır. Öğle yemeği, tabldot ve alacarte akşam yemeğide verilmektedir. Çorum Öğretmenevi'nde; bay ve bayan kuaförü, tasnif... devamı »