Otopark

Balıkesir Öğretmenevi
Balıkesir Altıeylül Öğretmenevi kamu çalışanlarının konaklama ihtiyaçlarını karşılamak ve turizm-otelcilik sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak için tüm gücüyle çalışmakta ve misafirlerine konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. ... devamı »
Üsküdar Öğretmenevi
Üsküdar Validebağı Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi, düğün Salonlarımız Kasrın içinde ve bahçe alanında olmak üzere 2 kısma ayrılmıştır. İç kısımdaki kapasite 100 kişilik, bahçe alanında ise 200 kişiliktir. Üsküdar Öğretmenevi iç mekan restaurantı Lila ana salon, kırmızı oda ve yeşil oda olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Üsküdar Öğretmenevi'nde yer alan... devamı »
Zonguldak Öğretmenevi
2010 yılında modern yeni binasında hizmete girmiş olan Zonguldak Öğretmenevi geleneksel misafirperverlik ve kişiye özel hizmetle bütünleşmiş çağdaş konforu, nezih bir atmosfer içerisinde siz değerli misafirlerine sunmaktadır. 2 katlı ücretsiz otoparkı, deniz manzaralı bahçesi ve çocuk parkı ile tüm odalarında size her türlü imkanı sunan Zonguldak Öğretmenevi, ferahlığı... devamı »
Selçuk Öğretmenevi
İzmir'de yer alan Selçuk Öğretmenevi 1996 senesinde Selçuk merkezde bulunan bir otelin kiralanması ile birlikte misafirlerine hizmet sunmaya başlamıştır. 2005 yılında ise şu anda hizmet veren binaya taşınmıştır. Selçuk Öğretmenevi otel bölümü, 80 kişilik restaurant, lobi, lokal, dinlenme salonu ve 10 araca kadar açık otoparkı ile hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Eceabat Öğretmenevi
Eceabat Sabancı Öğretmenevi, ilçe merkeze ve iskeleye yürüme mesafesi sadece 10 dakikalıktır. Eceabat Öğretmenevi restaurant bölümü binanın alt katında 45 kişilik kullanım alanına sahiptir. 2 adet restaurant bulunmaktadır. Restaurant bölümünde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemek hizmeti verilmektedir. Ayrıca mesai günlerinde öğlen vakti tabldot diğer zamanlarda alakart... devamı »
Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi
Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi, şehir merkezinde olup şehirler arası D-100 kara yolu üzerindedir. Ayrıca Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi; İlimiz Turizm merkezlerinden Abant'a 34 km, Gölcük'e 13 km, Kartalkaya'ya 38 km ve Yedigöller mevkiine de 42 km uzaklıktadır. Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4'ü süit 28 oda Yemek salonu, 4 adet çok amaçlı salon, kahvaltı... devamı »