Eynesil Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

5

Yatak Sayısı

12

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.50 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 3.67 Personel
  • 5.00 Kalite
  • 5.00 Konum

Haritada Gör


Eynesil Öğretmenevi Tanıtımı

Giresun Eynesil Sabancı Öğretmenevi’nde otel bölümü, lokal, dinlenme salonu mevcut olup, Öğretmenlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan ilçedeki tek kurumdur.

Eynesil Öğretmenevi bünyesinde yer alan Otel’de gelen ziyaretçilerie güler yüzlü ve profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Odalarımızda, duş, günboyu sıcak su, TV, ücretsiz internet, (wireless) mevcuttur. Otel 24 saat açık olarak hizmet vermektedir.

Öğretmenevi’nde yer alan 20 araçlık otopark ise 7/24 misafirlerin hizmetindedir. Kafe bölümü yaz ve kış aylarında Değerli Konuklar için hizmettedir. Lokal bölümünde oyun salonu, kitap, gazete okuma salonu, dinlenme salonu, satranç, TV gibi aktiviteleri yaşayabilirsiniz.

Kurum binası şehrin merkez noktasında olduğu gerekçesi ile tam anlamıyla eğitim çalışanlarımıza hizmet vermektedir.

Gümüşçay Mah.Mehmet Somuncuoğlu Cad. EYNESİL/GİRESUN adresinde yer alan Eynesil Öğretmenevi'nde, 5 oda ve 12 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (454) 581 43 10 0 (454) 581 43 10 Gümüşçay Mah.Mehmet Somuncuoğlu Cad. EYNESİL/GİRESUN

Eynesil Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 50 TL 50 TL 80 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar