Feke Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

10

Yatak Sayısı

24

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.50 Fiyat
  • 3.00 Temizlik
  • 4.00 Personel
  • 3.25 Kalite
  • 4.00 Konum

Haritada Gör


Feke Öğretmenevi Tanıtımı

Feke Öğretmenevi hizmet alanlarımız: 2 . Katta : 1 İdare odası, 1 Çok amaçlı Salon ve Lokal Bölümü, 1 Dinlenme ve Okuma Odası (Kütüphane), 1 Bilgi Teknoloji Sınıfı, 1 Bilardo ve Satranç Oyunları Salonu, 1 Çay Ocağı, 1 Mutfak ve 1 Çamaşırhane bölümleri bulunmaktadır. 3. Kat: Konaklama hizmet alanımız olup bu alanda 1 Nöbetçi Personel Odası, 1 Suit Oda olmak üzere toplam 10 oda ve 25 yatak kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

Odalarımızın tümünde bağımsız uydu cihazlı televizyon, mini buzdolabı, telefon ve kablosuz internet, elbise dolabı, çalışma masası ve sandalyeleri bulunmakta olup 4 odamızda bunların dışında klima, banyo, wc vardır. Ayrıca her iki kat ısınması binadan bağımsız şekilde kendi kalorifer sistemimizle sağlanabilmekte; bu sisteme bağlı olarak şofbenlerin haricinde her iki kattaki lavabolarda ve üst kattaki ortak kullanım alanındaki banyolarda da sıcak su imkanı bulunmaktadır.

Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulumuz bünyesindeki Bilgi Teknoloji Sınıfımızda 17 adet bilgisayar hızlı ve güvenli interneti, bireysel kulaklık ve mikrofonları ile konaklama hizmetinden yararlanan misafirlerimizin kullanımı yanında tüm öğretmen ve öğrencilerimizin çalışmalarına ücretsiz açık hale getirilmiştir. Her geçen gün, topluma modellik de yapan eğitim hizmetkarlarına yakışır şekilde daha modern bir görünüme kavuşan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulumuz güvenlik kameraları ile 7/24 denetlenmekte olup hizmet alanımızdan yararlananlara daha güvenli ve nezih bir ortamda hizmet vermektedir.

İslam Mh. Ulus Cd. Özel İdare Binası Kat:2-3 01660 Feke/ Adana adresinde yer alan Feke Öğretmenevi'nde, 10 oda ve 24 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (322) 741 24 11 0 (322) 741 30 01 İslam Mh. Ulus Cd. Özel İdare Binası Kat:2-3 01660 Feke/ Adana

Feke Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 60 TL 60 TL 90 TL
Suit Oda () 100 TL 100 TL 150 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar