Genç Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

20

Yatak Sayısı

40

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 1.00 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Kalite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Genç Öğretmenevi Tanıtımı

Bingöl Genç Öğretmenevi, ilçenin en iyi konaklama mekanı olarak misafirlerine hizmet veriyor. Ulaşım çok basittir, şehir merkezi’ne ise gün boyu ulaşım imkanı mevcuttur. Genç Öğretmenevi’nde bilişim odası, lokanta, okuma salonu, berber, lokal ve birde dinlenmek için bahçe alanı bulunmaktadır.

Bahçede bulunan kamelya ile birlikte gün boyu istirahat ve bir şeyler yudumlayabilirsiniz. Misafirler için araçlarını park edebilecekleri otopark vardır. Yemek salonu toplam 52 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir.

20 kişilik okuma salonu 24 saat açıktır. Okuma salonunda klima, kütüphane ve günlük gazeteler yer almaktadır. Oyun salonunda ise okey ve kağıt oyunlarını oynayabilirsiniz. Salonda sıcak ve soğuk içecek serviside yapılmaktadır.

2 adet bilardo salonu birisi üç top diğeri amerikan olmak üzere misafirler için eğlenceli vakit geçirebilecekleri spor alanı var. 40 kişilik yatak kapasitesi ile konaklama bölümü, odalar’da tv, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, tuvalet, sandalye ve masa bulunuyor. Ayrıca banyo’da 24 saat sıcak su kesintisiz olarak akmaktadır. Odalar merkezi kalorifer sistemi ile ısınmaktadır. Odalar her gün bayan temizlikçiler tarafından düzeltilip temizlenmektedir.

Kültür Mah.Cumhuriyet Cad.No.1 Genç adresinde yer alan Genç Öğretmenevi'nde, 20 oda ve 40 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (426) 411 22 08 0 (426) 411 27 54 Kültür Mah.Cumhuriyet Cad.No.1 Genç

Genç Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 40 TL 50 TL 60 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar