Gerede Ögretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

28

Yatak Sayısı

65

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.81 Fiyat
  • 2.60 Temizlik
  • 3.40 Personel
  • 3.00 Kalite
  • 2.75 Konum

Haritada Gör


Gerede Ögretmenevi Tanıtımı

Gerede Öğretmenevi, Otel, Restaurant, Kafeterya (Cafe-Bar), Konferans salonu (Çok amaçlı Salon ), Oyun salonu, Eğitim Odası, Kütüphane ve Dinlenme salonu, Büfe (kantin), bahçede kafe, Vip Salonu, oteli, internet cafe’si gibi birimleri ile birlikte misafirlerine hizmet vermektedir.

Restaurant ve lokal bölümü üniteleri ve yemek Salonu (lokanta) sünnet,evlenme ve nişan törenleri ile birlikte toplantı ve okulların yıl sonu eğlence geceleri de yapılmaktadır.

Oyun Salonu (Sigara İçilmeyen) Büfe Kantin. Okuma salonumuzda günün gazeteleri bulunmaktadır. Üyeler için internet hizmeti ayrıca kütüphane bölümü seçme eserleriyle hizmetinizdedir.

Toplantı Salonu ise her türlü teknolojik donanıma sahip, seminer salonu iş toplantıları için uygun ortam sunmaktadır.

Seviller Mah. Atatürk Bulvarı No:37 14900 Gerede BOLU adresinde yer alan Gerede Ögretmenevi'nde, 28 oda ve 65 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (374) 311 67 15 0 (374) 311 82 77 Seviller Mah. Atatürk Bulvarı No:37 14900 Gerede BOLU

Gerede Ögretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
() TL TL TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar