Gevaş Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

22

Yatak Sayısı

48

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 1.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 4.00 Personel
  • 0.00 Kalite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Gevaş Öğretmenevi Tanıtımı

Gevaş İlçemiz Vana 39 km. uzaklıkta olup Van Gölü ile Artos Dağı arasında yer alan doğanın tüm değerlerini ve güzelliklerini içinde barındıran, tarihi Akdamar kilisesinin ve Selçuklulardan kalma eserlerle tarih kokan şirin bir Anadolu ilçesidir.

Gevaş merkezde Van Gölü ile Artos Dağı arasındaki eşsiz manzarasıyla misafirlerini kucaklayan ev ortamını ve sıcaklığını sunan Gevaş Öğretmenevi, personelleriyle sizleri beklemektedir.

Bu şirin ilçenin merkezinde yer alan Gevaş Öğretmenevi sahile 3 km.ve Artos dağı eteklerinde yer almaktadır. Gevaş Öğretmenevi Hizmet Ünitelerimiz; 1Suit olmak üzere 23 oda bulunmaktadır. Odalarımız banyolu ve iki kişiliktir. Ayrıca tüm odalarımızda Tv. kablosuz İnternet bulunmaktadır. Lokal Yemek Salonu Çok Amaçlı Salon Çamaşırhane ile misafirlerimize aile ortamını aratmamaktadır. Mevsimine göre dinlenip güzel vakit geçirilecek kurum bahçesinde bulunan havuz başında ve kamelyalarda misafirlerimize yiyecek ve içecek servisleri yapılmaktadır.

Orta Mahallesi Gazi Sokak No:8 Gevaş Van adresinde yer alan Gevaş Öğretmenevi'nde, 22 oda ve 48 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (432) 612 31 06 Orta Mahallesi Gazi Sokak No:8 Gevaş Van

Gevaş Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 80 TL 80 TL 100 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar