Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

10

Yatak Sayısı

25

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.45 Fiyat
  • 3.38 Temizlik
  • 3.56 Personel
  • 3.60 Kalite
  • 3.36 Konum

Haritada Gör


Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi Tanıtımı

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Hizmette müşteri memnuniyeti ve personel kalitesini sektörel bazda yenilik ve çözüm getirerek sektörümüzün ulusal ve uluslar arası gelişen koşulları ışığında hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek sektörümüzün lider kuruluşlarından birisi olmaktır.

Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak misyonumuz; Kendimizi çözüm ortağı gördüğümüz müşterilerimize asgari maliyet, azami hizmet anlayışı ile verdiğimiz taahhütleri yerine getirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Orta mah. Hacımusaoğlu sk. No.9 Akçaabat/TRABZON adresinde yer alan Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi'nde, 10 oda ve 25 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (462) 228 27 98 Orta mah. Hacımusaoğlu sk. No.9 Akçaabat/TRABZON

Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 400 TL 400 TL 480 TL
3 Kişilik Oda () 600 TL 600 TL 720 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar