Harran Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

17

Yatak Sayısı

34

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.00 Fiyat
  • 2.50 Temizlik
  • 3.80 Personel
  • 2.75 Kalite
  • 4.00 Konum

Haritada Gör


Harran Öğretmenevi Tanıtımı

Harran Öğretmenevi, otel ve otelde kalan misafirlerin ihtiyacını karşılayan çay ocağı-kantin bölümü faaliyet göstermektedir. Odalarımızın hepsi klimalı, banyolu, elbise dolaplı, televizyonlu ve buzdolaplıdır.

Harran Öğretmenevi otel haricinde müdür odası, müdür yardımcısı odası, resepsiyon, personel odası, şark odası (dinlenme odası), lokal bulunmaktadır. Ayrıca kurumumuzun yeni yapılan ahşap çatı katındaki salonumuz demirbaşların mevcut olmayışından daha hizmete açılamamıştır.

Harran Öğretmenevi’nde ısınma klimalarla sağlanmaktadır. Aydınlatma için elektrik mevcut olup, ayrıca elektrik kesintileri için jeneratörümüz bulunmaktadır. Su ihtiyacımız şehir şebekesinden karşılanmakta olup ayrıca şebeke suyu kesildiğinde su deposunda hidraforla suyun verilmesi sağlanmaktadır. Kanalizasyon sistemi bulunmaktadır. Kurumumuzun dışında üç, giriş katında iki ve ikinci katında iki tane olmak üzere kurumumuz 24 Saat Güvenlik Kameraları ile güvenliği sağlanmaktadır.

Süleyman Demirel Mah. Kenan Evren Cad. Hükümet Konağı Yanı HARRAN/ŞANLIURFA adresinde yer alan Harran Öğretmenevi'nde, 17 oda ve 34 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (414) 441 24 26 0 (414) 441 22 25 Süleyman Demirel Mah. Kenan Evren Cad. Hükümet Konağı Yanı HARRAN/ŞANLIURFA

Harran Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 60 TL 70 TL 80 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar