Kahramanmaraş Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

58

Yatak Sayısı

118

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.38 Fiyat
  • 3.16 Temizlik
  • 3.03 Personel
  • 2.76 Kalite
  • 3.85 Konum

Haritada Gör


Kahramanmaraş Öğretmenevi Tanıtımı

Kahramanmaraş Öğretmenevi, 250 kişi kapasiteli lokal bölümü toplam 300 m2 alanı ile hizmet vermektedir. Okuma bölümünde misafirler için günlük görsel basında yayınlanan çeşitli programları rahat izlemek için dev ekran Televizyon, maç günlerinde üyelerimiz ve yakınlarının daha rahat bir ortamda maç izlemeleri için şifreli kanal (Digitürk) aboneliği vardır.

Ayrıca üyelerimizin rahat bir şekilde güncel yazılı basındaki haberleri takip etmeleri ve internet hizmetlerinden yararlana bilmeleri için lokal bölümünde okuma, dinlenme ve satranç salonu düzenlenmiştir.

Lokal bölümü ek bina giriş katındadır. Sabah kahvaltısı, alakart servisiyle üyelerin hizmetindedir.

Ayrıca, bu ünitede çeşitli özel yemekli toplantılar, yemek davetleri, özel günler, canlı müzik, yemekli eğlenceler düzenlenmektedir.

Teras kat açık hava dinlenme ünitemiz, ek binamızın terasında olup, 300 m² açık alana sahiptir. Üye ve yakınlarının her türlü soğuk sıcak içecek ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Lobi ve galeri kat bölümümüz otel ünitemizin giriş ve asma kat’ında bulunmakta olup, üyelerimizin ve otelimizde kalan misafirlerimizin bekleme, misafir kabul etme, dinlenme, televizyon izleme ve çeşitli içecek ihtiyacını karşılamaktadır.

Düğün salonu 300 m² alana sahip olup, 250 kişiye hizmet verecek kapasitededir. Ek binamızın zemin katındadır. Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam olmak üzere üyelerimizin çok ekonomik bir şekilde düğün, nişan, toplantı, yaş günü ve okul aile birliği çay partileri vb. faaliyetler yapmaları sağlanmaktadır.

Okuma bölümünde Misafirlerimiz bu bölümde günlük gazeteleri ile kitap okuyabilir ayrıca satranç oynayabilirler.

Otel konaklama bölümü ise, Tek Kişilik Oda. Double Oda, Büyük Suit, Paylaşımlı Odalar ve küçük suit odalardan oluşmaktadır.

İsmetpaşa Mah. Zübeyde Hanım Bul. No: 22 Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ adresinde yer alan Kahramanmaraş Öğretmenevi'nde, 58 oda ve 118 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (344) 225 55 80 0 (344) 223 98 79 İsmetpaşa Mah. Zübeyde Hanım Bul. No: 22 Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 110 TL 110 TL 120 TL
Suit Oda (Büyük Suit Oda) 140 TL 140 TL 150 TL
Suit Oda (Küçük Suit Oda) 125 TL 125 TL 135 TL
1 Kişilik Oda () 67.5 TL 67.5 TL 75 TL
Double Oda () 110 TL 110 TL 120 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar