Korkuteli Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

8

Yatak Sayısı

20

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.08 Fiyat
  • 3.33 Temizlik
  • 3.70 Personel
  • 3.67 Kalite
  • 3.60 Konum

Haritada Gör


Korkuteli Öğretmenevi Tanıtımı

Korkuteli Öğretmenevi, lokal, otel, dinlenme salonu, Kahvaltı salonu, bahçe ve toplantı salonu üniteleriyle Milli Eğitim ve Kamu personeline hizmet vermektedir.

160 kişi kapasiteli Toplantı salonumuz, teknolojik donanımı ve ferah ortamı ile müşterilerimize bilgi edinme ve yayma konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır. 60 kişilik lokalimizde, sıcak ve soğuk içecekler ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Bahçemizde, yaz günleri yeşillikler içinde aileniz ve sevdiklerinizle beraber hoşça vakit geçirebilirsiniz. Kahvaltı salonumuz 40 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Açık büfe şeklinde hizmet vermektedir. İlçemizin konaklama ihtiyacını karşılayan tek kuruluş olarak üyelerine ve misafirlerine hizmet vermektedir.

Antalya Korkuteli Öğretmenevi Yatak odalarımızda; televizyon, lavabo, duş, sıcak su, merkezi kalorifer, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı ve internet erişimi mevcuttur. İlçemizin coğrafi yapısı ve doğal güzellikleri göz önüne getirildiğinde bu alanda hizmet veren tek sosyal kuruluş olma özelliğine sahiptir.

Öğretmenevi Antalya’ya 60 km uzaklıkta olup ilçe merkezinin en güzel ve ulaşımı en kolay yerindedir.

Kiremitli mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli /Antalya adresinde yer alan Korkuteli Öğretmenevi'nde, 8 oda ve 20 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (242) 643 22 40 Kiremitli mahallesi Eski Antalya Caddesi No:46 Korkuteli /Antalya

Korkuteli Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıda belirtilen oda fiyatlarına kahvaltı dahildir.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 100 TL 100 TL 120 TL
3 Kişilik Oda () 150 TL 150 TL 180 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar