Malatya Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

52

Yatak Sayısı

132

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.52 Fiyat
  • 3.11 Temizlik
  • 3.07 Personel
  • 3.21 Kalite
  • 3.47 Konum

Haritada Gör


Malatya Öğretmenevi Tanıtımı

Malatya Öğretmenevi odalarının tamamında televizyon, klima, mini bar ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Restaurant bölümü nezih bir mekan olarak açık büfe kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri vermektedir. Restaurant bölümü için yaz aylarında teras bölümü hizmet vermektedir. Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bünyesinde 80 kişilik bir yemekhane oluşturulmuş olup öğlenleri bu personele yemek hizmeti taşımalı olarak verilmektedir.

Malatya Öğretmenevi, özel günlerinizde sevdiklerinizi davet edebileceğiniz 550 kişilik düğün salonu, üye ve yakınları için hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca okul yemekleri, çay partisi, toplantılar ve toplu yemekler için de kullanılmaktadır.

Brifing Salonu İş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize seminer ya da brifing verme amaçlı 120 kişilik kapasitelidir. Salonda ayrıca projeksiyon cihazı kullanabilme imkanı ile birlikte, yemek, cafe break vb. ikramlar da sunulmaktadır.

İnönü Cad. MALATYA adresinde yer alan Malatya Öğretmenevi'nde, 52 oda ve 132 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (422) 326 15 43 0 (422) 326 15 45 İnönü Cad. MALATYA

Malatya Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

ÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda ()130 TL130 TL150 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar