Malkara Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

16

Yatak Sayısı

29

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.75 Fiyat
  • 4.33 Temizlik
  • 5.00 Personel
  • 2.00 Kalite
  • 3.00 Konum

Haritada Gör


Malkara Öğretmenevi Tanıtımı

Malkara Öğretmenevi lokal bölümü; 7 oyun masası ile hizmet vermekteyiz. Kâğıt oyunları, okey, tavla ve satranç oynanabilmektedir. Lokal bölümünde bulunan çay ocağından misafirlerimize çok çeşitli sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmaktadır. Şifreli kanal yayınları izlenebilmektedir.

Malkara Öğretmenevi yemek salonu; 200 m2 ve 130 kişi kapasitede olup, ihtiyaçları dikkate alınarak çeşitli hizmetler verecek, şekilde düzenlenmiştir. Bu bölümde sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemekleri verilmektedir. Öğlen yemekleri tabaklarda (Self Servisi) verilmektedir.

Oturma ve dinlenme Salonu; 2.Katında oyun ve dinlenme salonları ile okuma salonu bulunmaktadır. Oyun salonu 80 m2 olup bu bölümlerimizin oturup sohbet edebileceği, tv. seyredebileceği, satranç, dama, tavla ve okey gibi oyunları oynayabilecekleri şekilde düzenlenmiştir.

Malkara Öğretmenevi otel bölümü; üst iki katı otel bölümü olarak düzenlenmiştir. Yatak odaları parke döşeli iki yada üç kişilik olarak ikiz yataklarla donatılmış olup odaların tamamında TV, Banyo ve WC bulunmaktadır. Suit odalarda ayrıca soğutucu dolap ve oturma grubu bulunmaktadır.

Camiatik Mah.Otogar Arakası Sok.No:4 Malkara /TEKİRDAĞ adresinde yer alan Malkara Öğretmenevi'nde, 16 oda ve 29 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (282) 427 44 12 0 (282) 427 56 26 Camiatik Mah.Otogar Arakası Sok.No:4 Malkara /TEKİRDAĞ

Malkara Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda () 50 TL 60 TL 70 TL
2 Kişilik Oda () 80 TL 100 TL 120 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar