Pertek Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

-

Yatak Sayısı

-

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.67 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 5.00 Personel
  • 5.00 Kalite
  • 5.00 Konum

Haritada Gör


Pertek Öğretmenevi Tanıtımı

Pertek Öğretmenevi ilçe merkezindedir.Kurumumuz 17 yatak kapasitesindedir. Bütün Odalarda Duş ,telefon ve Adsl internet bağlantısı ve Merkezi sistem uydu bağlantısı mevcuttur. Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup ayrıca güneş enerjisi bulunmaktadır. Kurumumuz 17 yatak kapasitesindedir. Bütün Odalarda Duş ,telefon ve Adsl internet bağlantısı ve Merkezi sistem uydu bağlantısı mevcuttur.

Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup ayrıca güneş enerjisi bulunmaktadır. Süit Odalarda beş yıldızlı otel konforunda olup; yerler laminant, duvarlar alçıpendir. Odalarımızda klima, uydu bağlantılı televizyon,telefon,adsl bağlantılı internet bağlantısı ve buzdolabı mevcuttur. Ayrıca odalarımızda banyo mevcut olup 24 saat sıcak su vardır. Odalarımız ayrıca göl manzaralıdır. Üyelerin ve diğer misafirlerin oturup sohbet edebilecekleri,televizyon seyredebilecekleri satranç ve dama gibi zeka oyunları ile diğer oyunları oynayabilecekleri şekilde 50 kişi kapasiteli lokal bulunmaktadır.

İstiklal Mah. Pertek Öğretmen Evi Pertek /Tunceli TUNCELİ/PERTEK adresinde yer alan Pertek Öğretmenevi'nde, - oda ve - yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (428) 651 32 41 İstiklal Mah. Pertek Öğretmen Evi Pertek /Tunceli TUNCELİ/PERTEK

Pertek Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 60 TL 60 TL 90 TL
Suit Oda () 80 TL 80 TL 120 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar