Polatlı Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

18

Yatak Sayısı

50

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.57 Fiyat
  • 2.87 Temizlik
  • 1.82 Personel
  • 2.00 Kalite
  • 3.31 Konum

Haritada Gör


Polatlı Öğretmenevi Tanıtımı

Polatlı Öğretmenevi, İlçe merkezinde ve ulaşımın en kolay olduğu bölgede, 24 Saat açık otoparkı, düğünlerinizde ve özel günlerinizde misafirlerinizin konaklamasına imkan sağlayan oteli, her türlü seminer, konferans, düğün, nişan, söz, kına, sünnet, kokteyl, mezuniyet baloları ve yıldönümü kutlamaları ile, sosyal amaçlı hizmetlerde üyelerimizin yanı sıra tüm halkımıza da taleplerine göre önceden rezervasyon yapılmak kaydıyla açıktır.

Salonumuz klimalı olup, 250 kişilik misafir kapasitesiyle, gelin ve damat odasıyla, servis mutfağıyla sizlere düğün ve özel günlerinizde, profesyonel ekibiyle hizmet veren Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; ayrıca kurum içerisinde müstecir aracılığıyla; kuaför, restoran, aile çay bahçesi ve lokali hizmeti sunulmaktadır.

Ankara Polatlı Öğretmenevi Odalarımızda; televizyon, saç kurutma makinesi, duş, wc, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su mevcuttur. Kurumumuz içerisinde odalar dahil kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca otelimizde konaklayan müşterilerimiz için otopark ücretsizdir.

Turan caddesi No:12 Polatlı Ankara adresinde yer alan Polatlı Öğretmenevi'nde, 18 oda ve 50 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (312) 623 26 64 0 (312) 622 18 12 Turan caddesi No:12 Polatlı Ankara

Polatlı Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Otel konaklama ücretlerine sabah kahvaltısı dahil değildir.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 140 TL 140 TL 180 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar