Saray Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

17

Yatak Sayısı

34

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Kalite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Saray Öğretmenevi Tanıtımı

Saray Öğretmenevi şehir merkezinde olup Van İline ve Hava alanına 75 km uzaklıktadır.İlçemizin bağlı olduğu Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır.

VANDA GEZİLRECEK/GÖRÜLECEK YERLER Müze ve ören yerleri Van Gölü ve Akdamar Adası Kaleler Cami, medrese ve kümbetler Kiliseler Köprüler ve su kanalları Geleneksel Van Evleri Mesire yerleri Kuş gözlem alanı sportif etkinlikler Saray Öğretmenevi HİZMET ÜNİTELERİ 1süit oda toplamda 22 oda Yemekhane Lokal Çamaşırhane Konferans Solonu.

Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. Kaymakamlık Binası Yanı SARAY adresinde yer alan Saray Öğretmenevi'nde, 17 oda ve 34 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (432) 781 22 14 Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. Kaymakamlık Binası Yanı SARAY

Saray Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
Suit Oda () 60 TL 60 TL 60 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar