Sincan Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

33

Yatak Sayısı

110

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.43 Fiyat
  • 3.26 Temizlik
  • 3.46 Personel
  • 3.44 Kalite
  • 2.95 Konum

Haritada Gör


Sincan Öğretmenevi Tanıtımı

Sincan Öğretmenevi İstasyon Mahallesi Erdal Sokak Sincan Ankara’da yer almaktadır. 1984 senesinde lokal olarak hizmet vermeye başlayan Sincan Öğretmen evi ana binadan bağımsız olarak erkek kuaförü bulunan tek katlı lokal bina ve 4 katlı ana binadan oluşmaktadır.

Sincan Öğretmenevi ana bina girişi, lobi, digitürk odası, konferans salonu, kültür ve iletişim salonu, internet salonu, resepsiyon ve büro bölümü ile birlikte misafirlerine hizmet vermektedir.

Sincan Öğretmenevi tesisleri ilk katında restaurant, bayan kuaförü ve idari odalar bulunmaktadır. Geriye kalan üç kat ise otel odalarından oluşuyor.

Sincan Öğretmenevi’nin her iki binasında da yer alan bahçe 2007 senesinde yaz ayları için lokal olarak ve çardak bölümü ile hizmete girmiştir. topark hizmetide bulunan Öğretmenevi lokal ve hizmet ana binası ile birlikte 24 saat güvenlik kameraları denetimindedir.

Sincan Öğretmenevi düğün salonu, yazın lokal bina ve aynı zamanda restaurant düğün salonu olarak hizmet vermektedir. 250 kişilik lokal binası ve 150 kişilik restaurant’ı ile gruplara hizmet vermeye devam etmektedir.

Sincan Öğretmenevi digitürk salonu futbol maçlarının vazgeçilmez mekanı olarak dev ekran, sinevizyon yayını ile birlikte 80 kişilik kapasiteye sahiptir. Salon o sene içerisinde bandrollü üyelere ücretsiz olarak kullandırılmaktadır. Ailece futbol keyfini doyasıya huzur içerisinde yaşayabilirsiniz.

Konferans salonu ise 80 kişiliktir. Ses sistemi, projeksiyon ve perdesi bulunan salon müşteri isteğine göre konferans arasında çay ve pasta ikramlarıda sunmaktadır.

İnternet hizmetininde yer aldığı Sincan Öğretmenevi’nde 12 adet bilgisayar yer almaktadır.

İstasyon Mah. Erdal Sok. No:12 SİNCAN/ANKARA adresinde yer alan Sincan Öğretmenevi'nde, 33 oda ve 110 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (312) 276 59 60 0 (530) 066 05 66 0 (312) 271 20 22 İstasyon Mah. Erdal Sok. No:12 SİNCAN/ANKARA

Sincan Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Açık büfe kahvaltı fiyata dahildir. Odalarımız 2 kişilik olup 2 kişilik odaya ikinci bir müşteri daha resepsiyon tarafından verilebilir. Odada yalnız başına kalmak isteyen müşterimiz, bunu belirterek ücretini ayrıca ödemek zorundadır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 240 TL 240 TL 300 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar