Yenice Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

20

Yatak Sayısı

43

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.00 Fiyat
  • 4.00 Temizlik
  • 4.50 Personel
  • 4.00 Kalite
  • 5.00 Konum

Haritada Gör


Yenice Öğretmenevi Tanıtımı

Yenice Öğretmenevi, otogarın hemen arkasında olup ilçe merkezindeki yerlere yürüyüş mesafesindedir. Öğretmenevimizin hizmet birimlerinde otel, lokal, Yemek Salonu, dinlenme salonu, kuaför ve otopark bulunmaktadır.

Çanakkale Yenice Öğretmenevi’nde tüm odalarda bağımsız tuvalet ve 24 saat sıcak su hizmeti verilen banyo mevcuttur. TV, uydu yayını, buzdolabı, sınırsız kablosuz internet, Wifi standart oda özellikleridir. Tüm odalar güneş görebilmektedir.

Çanakkale Yenice Öğretmenevi, Restorantımız nikah, nişan, düğün, sünnet, kokteyl, doğum günü ve özel partiler, mezuniyet baloları, balayı kutlamaları, okulların yıl sonu eğlenceleri, her türlü grup ve şirket yemekleri ile hizmet vermektedir.

Lokalde ayrıca Süper Lig ve diğer maçların yayınları da izleyebilirsiniz.

Öğretmenevi bahçe bölümü geniş bir alana yayılmıştır. Özellikle yaz aylarında üyelerimizin ve misafirlerimizin uğrak alanı olan bu bölümün çevresi ağaçlarla ve çiçeklerle kaplıdır. Ayrıca bahçe bölümümüz yaz aylarında üyelerimizin nişan, düğün, sünnet gibi etkinliklerine de ev sahipliği yapabilmektedir.

Öğretmenevimizin hemen yanındaki ağaçlandırılmış parkta çocukların eğlenerek vakit geçirebildikleri oyun parkı mevcuttur.

Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale adresinde yer alan Yenice Öğretmenevi'nde, 20 oda ve 43 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (286) 474 30 56 0 (286) 474 30 56 Yeni Mah. Ortaokul Sok. No:7 Yenice / Çanakkale

Yenice Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

ÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda (Tip-1)140 TL140 TL160 TL
2 Kişilik Oda (Tip-2)160 TL160 TL180 TL
Suit Oda ()280 TL280 TL300 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar