Akçakoca Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

22

Yatak Sayısı

70

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.61 Fiyat
  • 2.88 Temizlik
  • 2.97 Personel
  • 2.87 Kalite
  • 3.50 Konum

Haritada Gör


Akçakoca Öğretmenevi Tanıtımı

Akçakoca Öğretmenevi, 11 katlı bir binada deniz kenarına yakın olarak hizmet vermektedir. Bina Halk Eğitim Merk. Müd. ile birlikte kullanıma devam etmektedir. Akçakoca Öğretmenevi, düğün, nişan, yemek, konferans, toplantı ve konaklama ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Otel bölümü, standart ve double odalardan oluşmaktadır. Odalar iki, üç ve dört kişilik’tir. Katların hepsinde 2 double ve 12 normal oda yer almaktadır. Odalarda banyo, tuvalet ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Temizlik kadrosu bulunmakta ve düzenli olarak odaların temizliği gerçekleştirilmektedir. Ayrıca odalarda tv, uydu sistemi, telefon üyelerin tercihlerine göre sunulabilmektedir. Isıtma sistemi ise kışın kalorifer sistemi ile gerçekleştirilebilmektedir. Toplam 70 oda ve 205 yatak kapasitelidir.

Binanın en üst katında yer alan 200 kişilik restaurant rezervasyon yapılarakta hizmete cevap verebilmektedir. Restaurant’ta, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisleri verilmektedir. Akşam yemeklerinde ise ızgara ve yöreye ait günlük tutulan balıklar misafirlerin tercihine göre sunulmaktadır.

Toplu yemek organizasyonları içinde ideal bir mekan olan Akçakoca Öğretmenevi Restaurant bölümü ayrıca 500 kişi’ye kadar yemek ve düğün organizasyonları için idealdir.e Kütüphane Seminer Oturum Salonları Mescit Lokal Çocuk Parkı Otopark Camlı Veranda.

Hacı Yusuflar Mah. Esentepe Mevkii AKÇAKOCA adresinde yer alan Akçakoca Öğretmenevi'nde, 22 oda ve 70 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (380) 611 92 79 0 (380) 611 37 01 Hacı Yusuflar Mah. Esentepe Mevkii AKÇAKOCA

Akçakoca Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

ÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda ()140 TL140 TL170 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar