Arsin Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

7

Yatak Sayısı

9

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 4.00 Fiyat
  • 3.00 Temizlik
  • 4.50 Personel
  • 3.00 Kalite
  • 2.00 Konum

Haritada Gör


Arsin Öğretmenevi Tanıtımı

Uzun yıllar deniz kenarındaki Arsin Belediyesine ait tesislerde hizmet veren Arsin Öğretmenevi, bulunduğu alanın sosyal tesis alanları olarak projelendirilmesi sonucunda yıkım kararı alınmış, yıkım işlemi kasım ayında gerçekleştirilmiştir.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığına devredilen Askerlik şubesinin Öğretmeneve tahsis edilmesi ile binanın öğretmenevi olarak düzenlenmesi işlemine başlanmış, kısa sürede hedeflenen çalışmalar gerçekleştirilerek öğretmenevinin yeniden hizmet vermeye başlaması sağlanmıştır.

Kurumumuzun yeni binasında oda ve yatak kapasitesi arttırılmış, odalarımız en güzel şekilde dizayn edilmiş, her odaya 5-6 m² lik banyolar yerleştirilmiştir. 24 saat sıcak su verilen banyolarda duş kabinler kurulmuştur.

Binamızını yeni adresinin ilçe merkezinde olması da ulaşım bakımından oldukça kolaylık sağlamaktadır. İl merkezine 20km, hava alanına uzaklıkta olan tesisimiz aynı zamanda tarihi ve turistik mekanlara kolay ulaşımı ile de dikkat çekmektedir.

Yeşilce Mah. Şehit Haydar Arslan Cad. No16A Arsin/Trabzon adresinde yer alan Arsin Öğretmenevi'nde, 7 oda ve 9 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (462) 711 16 20 0 (462) 711 16 88 Yeşilce Mah. Şehit Haydar Arslan Cad. No16A Arsin/Trabzon

Arsin Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 70 TL 70 TL 100 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar