Aydıncık Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

27

Yatak Sayısı

62

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.03 Fiyat
  • 3.27 Temizlik
  • 3.31 Personel
  • 2.93 Kalite
  • 3.93 Konum

Haritada Gör


Aydıncık Öğretmenevi Tanıtımı

Aydıncık Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı’nca 403 m2 arsa üzerine zemin üstü 4 katlı betonarme bina şeklinde inşa edilmiş olup 1995 senesinde hizmete açılmıştır. Devletin tüm öğretmenleri için yapılan düzenleme ile birlikte kamu personelleri ve sivil halkta konaklama hizmetinden yararlanabilmektedir.

Konaklama birimi ile halen Aydıncık’ın en iyi oteli olmaya devam eden Aydıncık Öğretmen Evi yalnız Aydıncık ve Mersin değil, ülkemizin her yöresinden tüm insanlarımıza güzel tatil imkanını en uygun fiyatlarla en iyi kalitede sunmaya devam etmektedir.

Mersin Aydıncık Öğretmenevi, ilçe merkezinde denize sıfır konumda yer almaktadır.

Tarihi Dört Ayak Anıt Mezarına, liman içindeki tarihi Roma Hamamına, Kilise kalıntılarına ve Oyma mezarlarına yürüyüş mesafesindedir. Aydıncık Öğretmen Evi 57 yatak kapasitesinde olup; odalarında banyo, 24 saat sıcak su, klima, Wc,Tv ve Wireless bulunmaktadır.

Öğretmenevimizde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam tabldot, alakart yemek hizmetleri verilmektedir.

Lokal, otopark, yemek salonu ve konaklama hizmet birimleri ile değerli misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Merkez Mah. Atatürk Cad. No:127 Aydıncık/Mersin adresinde yer alan Aydıncık Öğretmenevi'nde, 27 oda ve 62 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (324) 841 32 67 0 (324) 841 41 71 Merkez Mah. Atatürk Cad. No:127 Aydıncık/Mersin

Aydıncık Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 250 TL 250 TL 300 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar