Demirci Sabancı Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

6

Yatak Sayısı

16

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 4.33 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 4.50 Personel
  • 5.00 Kalite
  • 5.00 Konum

Haritada Gör


Demirci Sabancı Öğretmenevi Tanıtımı

Manisa Demirci Sabancı Öğretmenevi, lokalinde üyelerimize içecek servisi yapılmakta olup televizyon seyretme, oyun oynama, büyük ekran LCD televizyonda Lig maçları, Avrupa ligi maçları ve diğer maçları izleme imkanı sunulmaktadır.Lokal bünyesinde bulunan okuma salonumuzda televizyon izleyip günlük gazeteleri takip edebilmekte ve satranç oynayabilmektedirler. Lokal bölümü bünyesinde kurulmuş olan internet köşesinde misafirlere ücretsiz olarak internet hizmeti sunulmaktadır.

Demirci Öğretmenevi 100 kişi kapasiteli bir restaurant’a sahiptir. Restaurant’ta kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisleri yapılmaktadır. Kahvaltı yoğunluğa göre verilmekte olup öğle yemeği hafta içi tabldot usulü verilmektedir.

Misafirlerimiz akşam yemeklerinde ızgara tercih edebilmektedirler. Restaurantımızda toplu yemek düğün, nişan, özel davetler vb) organizasyonlar da yapılabilmektedir.

Öğretmen Evimizin odaları misafirlerimizin konforunu sağlamak amacı ile titizlikle düzenlenmiştir. Odalarımız standart olmakla beraber ihtiyaca göre düzenlenebilmektedir. Odalarımızda banyo ve tuvalet bulunmakta olup, 24 saat sıcak su misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Odalarımız temizlik kadromuz tarafından düzenli olarak temizlenmektedir. Odalarımızda televizyon bulunmaktadır. Öğretmenevimiz kaloriferli olup kış aylarında konfor sağlanmaktadır.

Pazar Mah.İzmir Cad.No:41 Demirci-Manisa adresinde yer alan Demirci Sabancı Öğretmenevi'nde, 6 oda ve 16 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (236) 462 34 10 Pazar Mah.İzmir Cad.No:41 Demirci-Manisa

Demirci Sabancı Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

ÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda ()90 TL100 TL110 TL
3 Kişilik Oda ()120 TL150 TL165 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar