Gediz Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

19

Yatak Sayısı

43

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.00 Fiyat
  • 2.50 Temizlik
  • 2.25 Personel
  • 2.25 Kalite
  • 2.50 Konum

Haritada Gör


Gediz Öğretmenevi Tanıtımı

Gediz Öğretmenevi odalarında klima, tv, sıcak su, buzdolabı ve internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca misafirler için açık büfe kahvaltı sunulmaktadır.

Kütahya Gediz Öğretemenevi lokali gece 24’e kadar açıktır. Aynı hizmeti yaz aylarında şelaleli ve havuzlu bahçe kenarında vermektedir. Çok amaçlı salonda vardır. Öğretmenevi’nde ayrıca kahvaltı ve yemek salonu, okuma salonu, bilgisayar odası, çamaşırhane bulunmaktadır.

Lokal 100 kişi kapasitelidir. Lokalda klima ve havalandırma sistemi mevcuttur. Mekanda domino, okey, kağıt oyunları ve satranç oynayabilirsiniz. Digitürkten ise projeksiyon büyük perdeli sistem ile maçları takip edebilirsiniz.

Öğretmenevi’nin çok amaçlı salonunda ise düğün, nişan, seminer, maç yayınları ve toplantı gibi etkinlikler için kullanabilirsiniz. Salonda iki adet salon tipi klima bulunmaktadır.

Kapalı düğün salonu ise 250-300 kişi kapasitelidir. Yeni açık düğün salonu 1500 m2 olup 1200 kişiliktir. Her türlü hizmete cevap veren bahçe bölümünde oturma grupları bulunmaktadır. Ayrıca televizyon ve ses düzeni kurulmuş olup misafirlerimizin rahat bir ortamda oturmaları sağlanmıştır. Ayrı bölgelerde bir adet havuz ve şelale bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerimizin çocukları için kullanışlı çocuk parkı ve oyuncaklar bulunmaktadır. Şark köşesi olarak hazırlanmış bir oturma bölümü vardır. Bahçemiz sünnet düğünleri ve balolu düğünler içinde hizmet vermekte olup her türlü imkan sağlanmaktadır

Okuma ve internet salonunda günün 24 saatinde rahat edebilecekleri oturma grupları bulunmaktadır. Her gün beş adet gazete alınarak üyelerin hizmetine sunulmaktadır. Okuma salonunun kütüphane bölümünde yaklaşık 850 kitap bulunup üyelerimizin ve halkın hizmetine açıktır. Okuma odasında Adsl bağlantısı ile internet bağlantısı vardır. Ayrıca okuma salonunda duvar tipi klima bulunmaktadır. Gediz öğretmenevi yazlık çay bahçesinin alanı ise 3920 m² dir.

Saygılar Mah. 215.Sok.No:17 GEDİZ adresinde yer alan Gediz Öğretmenevi'nde, 19 oda ve 43 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (274) 412 40 61 0 (274) 412 66 41 Saygılar Mah. 215.Sok.No:17 GEDİZ

Gediz Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 60 TL 70 TL 70 TL
3 Kişilik Oda () 90 TL 105 TL 105 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar