Şişli Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

13

Yatak Sayısı

28

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.27 Fiyat
  • 3.31 Temizlik
  • 3.03 Personel
  • 3.33 Kalite
  • 3.11 Konum

Haritada Gör


Şişli Öğretmenevi Tanıtımı

Şişli Öğretmenevi

Şişli Öğretmenevi odalarında duşakabin banyo, lavabo, banyo dolabı, geniş elbise dolapları, alafranga wc, sifonyer, tv, komidin ve mini barla birlikte 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Şişli Öğretmen Evi teras restoranı 400 kişilik kapasiteye sahiptir. Teras katı muhteşem bir boğaz manzarası eşliği ile birlikte, gala geceleri, nikah, düğün davetleri, kına gecesi, nişan, mezuniyet, iftar yemeği ve sünnet düğünü organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Boğaziçi restaurant ise 120 kişilik kapasiteye sahiptir. Sakin nezih bir ortamda boğaz manzarası ile birlikte tabldot ve alakart servisi hizmetlerinden sabah 07:00’den gece 24:00’e kadar faydalanabilirsiniz.

Şişli öğretmenevi ön bahçe cafe’sinde ise Teşvikiye’nin merkezinde ferah bir bahçe ortamı ile kır havasını yaşabileceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. 300 kişilik kapasiteye sahiptir. Cafe zengin menü çeşitleri sunmaktadır.

100 kişilik konferans salonu ile birlikte seminer ve konferans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sauna hizmetininde sunulduğu öğretmen evinde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Çocuklarından unutulmadığı mekanda çocuk oyun parkı geniş bir mekanda yer almaktadır.

Tesiste otopark hizmeti de bulunmaktadır.

Hüsrev Gerede Cad. No:57/ 1 Teşvikiye / Şişli adresinde yer alan Şişli Öğretmenevi'nde, 13 oda ve 28 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (212) 296 89 72 0 (212) 296 86 31 Hüsrev Gerede Cad. No:57/ 1 Teşvikiye / Şişli

Şişli Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

ÖğretmenKamuSivil
2 Kişilik Oda ()200 TL200 TL250 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar