Turhal Öğretmenevi

Konaklama

Salon

Lokal

Restorant

Oda Sayısı

14

Yatak Sayısı

34

Tesis İçin Verilen Puanlar

  • 2.48 Fiyat
  • 2.67 Temizlik
  • 3.09 Personel
  • 2.82 Kalite
  • 3.58 Konum

Haritada Gör


Turhal Öğretmenevi Tanıtımı

Turhal Öğretmenevi ilçe merkezinde bulunmaktadır. Binanın tüzel kişiliği il Özel İdaresine aittir.

Turhal Öğretmenevi hizmet binası 4 katlı olup zemin katında 400 kişiye yemek verebilecek lokantası, lokali, berber salonu, internet erişimli okuma salonu ve otel hizmeti vermektedir.

Öğretmenevimizin otel odalarının tüm kapıları yanmaz malzeme ile, tabanları laminant parke ile, tavanları kartonpiyerle ve camları stor perdelerle yeniden dizayn edilmiştir. Ayrıca tüm odalarda kablosuz internet bağlantısı, mini buzdolabı, uydu bağlantısı, LCD televizyonlar bulunmaktadır. Tüm bu güzellikler kurumumuzun öz kaynakları, Bakanlığımızın gönderdiği ödenekler ve hayırsever iş adamlarımızın katkılarıyla gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca binamızın su ve elektrik tesisatının tamamı yenilenmiş, binaya doğalgaz bağlantısı gerçekleştirilmiş, eskimiş olan ve ciddi ısı kaybına neden olan ahşap pencere kasaları PVC’ ye dönüştürülmüş, camlar ise ısı cam olarak değiştirilmiştir.

Celal Mah. Efkarlıoğlu Sok. No: 2 Turhal Tokat adresinde yer alan Turhal Öğretmenevi'nde, 14 oda ve 34 yatak bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

0 (356) 276 24 11 0 (356) 275 33 52 Celal Mah. Efkarlıoğlu Sok. No: 2 Turhal Tokat

Turhal Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Not: Aşağıdaki fiyatlar 1 kişi için 1 gecelik konaklama fiyatıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda () 120 TL 120 TL 135 TL
3 Kişilik Oda () 180 TL 180 TL 204 TL
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar