Malazgirt Öğretmenevi
Malazgirt Öğretmenevi; şehir merkezine 500 metre, şehirler arası terminale 500 metre, devlet hastanesine 400 metre olup Malazgirt manzarasına sahiptir.Malazgirt Öğretmenevi 24 saat internet bağlantısı,24 saat sıcak su bulunmaktadır.Kışların ağır geçtiği ilçemizde kış ayları oldukça sıçak bir ortama sahiptir.18 oda 30yatak kapasitesiyle öğretmenlerimize kaliteli bir hizmet... devamı »
Varto Öğretmenevi
Varto Öğretmenevi ilçe merkezinde hizmet vermektedir.İlçenin Muş a uzaklığı 56 km. dir.İlçemizde bulunan Hanşeref dağları üzerinde hamurpet adıyla krater göl bulunmaktadır. Güneşin doğuşunun en güzel izlenebildiği ve Urartu kalıntılarının bulunduğu Koğ Tepesi ilçemize 18 km uzaklıktadır. Varto Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 1.Odalar - 4 oda banyolu - 4 oda banyosuz toplam... devamı »
Muş Öğretmenevi
Muş Öğretmenevi, merkezde Sanat Okulunun yanında yer almaktadır.... devamı »
Bulanık Öğretmenevi
Bulanık Öğretmenevi, otel konaklama birimi toplam 14 oda ve 37 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Öğretmenevi'nde ayrıca lokal imkanı da bulunmaktadır.... devamı »
Hasköy Öğretmenevi
Hasköy Öğretmenevi, bünyesinde otel bölümünün yanı sıra oturma odası, lokal ve spor salonu bulunmaktadır.Hasköy İlçesi Muş İline 18 km mesafededir. Hasköy'ün tarihi bizans dönemine kadar uzanmaktadır. Tarihi bir şehir olan Hasköy’de konaklama fırsatını kaçırmayın.... devamı »
Çüngüş Ögretmenevi
Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi, konaklama otel bölümü 22 Yataklıdır. Ayrıca lokal ve bahçesi ile birlikte öğretmenlere hizmet vermeye devam etmektedir.Çüngüş Öğretmenevi'nde misafir odası, mescit, mutfak, çamaşırhane ve toplantı salonu yer almaktadır.... devamı »
Dicle Öğretmenevi
Dicle Öğretmenevi odalarında kablosuz internet bağlantısı, banyo, lavabo ve tv bulunmaktadır.Dicle İlçe Ogara ise 1 km uzaklıkta yer alan Öğretmenevi açık alan çay bahçesi ve otoparkı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Odalar 3 kişilik 5 oda ve 2 kişilik odalardan oluşmaktadır.... devamı »
Osmaniye Öğretmenevi
Osmaniye Öğretmenevi, Şehrin merkezinde otogara 5 km, tren garı yanında yer almaktadır. Öğretmenevi odalarının tamamında internet hizmeti, klima ve açık büfe kahvaltı hizmeti bulunmaktadır. Osmaniye Öğretmenevi salon bölümü toplam 350 kişi kapasitelidir, salon bölümünde toplu yemek ve organizasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Tesiste okuma salonu, lokal ve restaurant... devamı »
Kadirli Öğretmenevi
Kadirli Öğretmenevi, otel konaklama ünitesi, resepsiyon, teras lokanta, çok amaçlı salon, düğün salonu, restaurant, lokal ve kuaför gibi hizmetleri ile değerli misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.... devamı »