NİĞDE

Çiftlik Öğretmenevi
Çiftlik Öğretmenevi, üç katlı olarak özel idare müdürlüğüne ait binada hizmet vermektedi. Kurumun yer aldığı bina 1. katında çay ocağı, 50 kişi kapasiteli lokal, idare odası ve bilardo salonu ayrıca bay, bayan tuvaletler yer almaktadır.Niğde Çiftlik öğretmenevi yatakhane bölümlerinde bay, bayan ayrı olarak mutfak, tuvalet ve banyo bulunmaktadır.... devamı »
Niğde Öğretmenevi
Niğde Öğretmenevi binası 1915 ve 1917 seneleri arasında inşaatı tamamlanmış ve hizmete açılmıştır. İlk aşamada ilkokul olarak yapılan bina daha sonra 1. Dünya savaşı yılları arasında askeri bina olarak hizmete girmiştir. En son olarak 1986 senesinde ise Niğde Öğretmenevi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Öğretmenevi hizmetleri arasında, restaurant, kütüphane, çok... devamı »
Ulukışla Öğretmenevi
Ulukışla Öğretmenevi, İlçe merkezinde Askerlik Şubesinin hemen yanında yer almaktadır. Öğretmenevi konaklama otel birimi dışında öğretmenevinde lokal, çok amaçlı salon ve kütüphane bulunmaktadır.... devamı »
Çamardı Öğretmenevi
Çamardı Öğretmenevi'nde otel bölümünün yanı sıra çok amaçlı salon ve lokal hizmetleri de bulunmaktadır.... devamı »
Bor Öğretmenevi
Bor Öğretmenevi; mesafe olarak otobüs terminaline 2km, tren garına ise sadece 1 km mesafede yer almaktadır. Sunulan hizmetler arasında ise, konaklama ünitesi, çok amaçlı salon, bu salonda düğün, tiyatro, seminer gibi etkinikler gerçekleştirilebilmektedir. Bor Öğretmenevi konaklama otel bölümü 4 oda ve 11 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarda, buzdolabı, tv ve sürekli sıcak su... devamı »
Altunhisar Öğretmenevi
Altunhisar Öğretmenevi, İlçe merkezi'nde yer almaktadır. Otogara ise sadece 1 km mesafededir. Öğretmenevi’nde 1 suit toplam 5 oda, kahvaltı salonu, lokal, oyun salonu, çok amaçlı salon ve oturma salonu bulunmaktadır. ... devamı »