ÇANKIRI

Eldivan Öğretmenevi
Çankırı Eldivan Öğretmenevi, Çankırı İl Merkezi’ne toplam 18 km. uzaklıkta yer almaktadır. Eldivan Öğretmenevi lokal, kütüphane, düğün salonu, restaurant gibi hizmet birimleri ile birlikte misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.... devamı »
Kurşunlu Öğretmenevi
Kurşunlu Öğretmenevi, şehir merkezine ve otobüs terminaline yaklaşık 500 metre mesafededir. İlçe merkezinden D-100 Şehirler arası ve uluslararası karayolu geçmektedir. İlçe merkezine 8 km uzaklıkta Çavundur termal kaplıcaları ve tesislere ait otel bulunmaktadır. İlçemiz arıcılığı ve kaliteli balı ile meşhurdur. ... devamı »
Orta Öğretmenevi
Çankırı Orta Öğretmenevi, ilçede yer alan Devrez Çayının manzarasına sahip bir konumdadır. Konaklama otel bölümü nün yanı sıra bir adet çok amaçlı salon, bir adet lokal, oturma salonu ve kantin bulunmaktadır.... devamı »
Korgun Öğretmenevi
Korgun Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer almaktadır. Öğretmenevi'nde konaklama bölümü dışında oturma salonu ve lokal bölümü de mevcuttur.... devamı »
Çankırı Öğretmenevi
Çankırı Öğretmenevi odalarında TV, Telefon, Kablosuz İnternet Hizmeti verilmekle birlikte 24 saat sıcak su ve mini buzdolabı mevcuttur. Otel Ünitesinde konaklayan misafirlerimize kahvaltı hizmeti verilmekte olup oda fiyatına dahildir. Bina asansörlü olup kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. 2004 senesinde faaliyete açılan 2. hizmet binası mülkiyet İl Özel İdare Müdürlüğüne... devamı »
Ilgaz Öğretmenevi
Ilgaz Öğretmenevi'nde yer alan lokal bölümü 80 kişi kapasitelidir. Öğretmenevi ayrıca 100 kişi kapasiteli yemekhane bölümüne sahiptir. İstenildiği taktirde sünnet, düğün ve nişan yemekleri içinde hazırlanıp hizmet verilebilmektedir.... devamı »