İZMİR

Foça Öğretmenevi
1993 yılında hizmete açılmış olan Foça Öğretmenevi denize sıfır olup 5000 metrekare üzerine kurulmuş 4 blok ve 1 ana binadan oluşmaktadır. İzmir'e 70 km mesafede Yenifoça'nın eşsiz koyunda merkeze 1 km uzaklıktadır. Kurumumuz kamp siteminden çıkarılmış olup Öğretmenevi ve ASO statüsünda hizmet vermektedir.... devamı »
Karşıyaka Öğretmenevi
İzmir Karşıyaka Öğretmenevi, 30 Araçlık Otoparkı, Resepsiyon, TV Salonu, Kafeterya, Bayan Kuaförü, Bahçesinde 35 Kişilik Kamelya, 200 Kişilik Yazlık Restaurant, 100 Kişilik Seminer Toplantı Salonu, 200 Kişilik Yakamoz Salonu 400 Kişilik İmbat Salonu 120 Kişilik Kışlık Restaurant, Kütüphane İnternet Hizmeti bulunmaktadır.... devamı »
Seferihisar Öğretmenevi [KAPALI]
Seferihisar Öğretmenevi faaliyetini durdurmuş bulunmaktadır. Bölgedeki diğer öğretmenevlerini İzmir Öğretmenevleri bölümünden inceleyebilirsiniz.... devamı »
Kınık Öğretmenevi
İzmir Kınık Öğretmenevi'nde konaklama ünitesinin yanı sıra çok amaçlı salon ve lokal bulunmaktadır.... devamı »
Aliağa Öğretmenevi [Kapandı]
Aliağa Öğretmenevi şehir merkezinde olup, İzmir otogarına 60 km,İzmir Menderes hava alanına 90 km. uzaklıktadır. İzmir merkezden hem metro ile ,hemde otogar -Aliağa arasında çalışan dolmuşlarla ulaşım sağlanmaktadır. Aliağa'da iskele meydanında denize sıfır olup ender manzaralı güzellikleriyle hizmet vermektedir. Kurumumuzda kapalı alan olarak restoran kafeterya ve lokal... devamı »
Tire Öğretmenevi
1991-1992 yılında Ege Üniversitesi ne bağlı Kutsan Meslek Yüksek Okuluna devredilmiş, Yüksek okulun temel binasına taşınması sonucu, Belediye Atatürk Parkı bünyesinde bulunan kıraathane üzerinde Lokal olarak hizmet verirken 1998-1999 yılında Öğretmenevi statüsü kazanmış, halen Tire Öğretmen Evi olarak üyelere hizmet vermektedir. Tire Öğretmenevi hizmet birimleri, idari... devamı »
Karaburun Öğretmenevi
Karaburun Öğretmenevi, Karaburun ilçe merkezinde olup, oteli, restorantı ve lokali ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimiz herkese açıktır. İlçemizin yazlık deniz turizmine olanak tanıması nedeniyle yaz aylarında önceden rezervasyon yapılmasında yarar vardır. İzmir Karaburun Öğretmenevi bütün odalarında tv, internet, klima ve odalarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur.... devamı »
Hasan Sağlam Öğretmenevi
Konak Hasan Sağlam Öğretmenevi Eşrefpaşa Konak İzmir'de hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm odalarda internet bağlantısı bulunmaktadır. Öğretmenevinde 1 alakart restoran, 1 yemek salonu, kafeterya, internet kafe, toplantı salonu, 300 kişi kapasiteli düğün ve toplantı salonu, 500 kişilik bahçe restaurant verilen hizmetler arasındadır.... devamı »
Selçuk Öğretmenevi
İzmir'de yer alan Selçuk Öğretmenevi 1996 senesinde Selçuk merkezde bulunan bir otelin kiralanması ile birlikte misafirlerine hizmet sunmaya başlamıştır. 2005 yılında ise şu anda hizmet veren binaya taşınmıştır. Selçuk Öğretmenevi otel bölümü, 80 kişilik restaurant, lobi, lokal, dinlenme salonu ve 10 araca kadar açık otoparkı ile hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Ödemiş Öğretmenevi
İzmir Ödemiş Öğretmenevi şehrin merkezinde olup otobüs terminaline ve tren istasyonuna uzaklığı 600 metredir. Ödemiş'e karayolu ile iki ayrı yönden ulaşım mümkündür. Birincisi İzmir - Aydın karayolu üzerinden, ikincisi ise İzmir-Ankara karayolu üzerinden Salihli ilçesindeki Gölcük-Bozdağ yol ayrımından sapılarak Bozdağ üzerinden Ödemiş'e ulaşılabilir. İzmirin... devamı »