ERZURUM

Karayazı Öğretmenevi
Erzurum Karayazı Öğretmenevi'nde Öğretmen ve misafirler için lokal bölümü mevcuttur.... devamı »
Pazaryolu Öğretmenevi
Erzurum Pazaryolu Öğretmenevi, 122 km mesafede yer almaktadır, otel konaklama ve lokal hizmeti sunmaktadır. Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak su, wireless internet bağlantısı, lig tv hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca eğlence bölümleri olan, masa tenisi, bilardo, langırt, air hokey gibi güzel vakitler geçirebileceğiniz yerler mevcuttur.... devamı »
Pasinler Öğretmenevi
Pasinler Öğretmenevi, üyeler, misafirler ve halk için hoş vakit ve konaklama ihtiyaçlarını geçirebilecekleri bir kurum olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Erzurum Pasinler Öğretmenevi'nde otel bölümü dışında restoran, lokal da mevcuttur.... devamı »
Erzurum Öğretmenevi
Erzurum Öğretmenevi, ilk kez 24 Kasım 1982 yılında Cumhuriyet caddesi Özel İdare iş merkezi içerisinde lokal olarak hizmete başlamış, 1986 yılında Çaykara caddesindeki kendi binasına taşınarak hizmete girmiştir. Erzurum Öğretmenevi'nde otel, restaurant, lokal, cafe, düğün salonu, erkek ve bayan kuaför, bilişim odası, bilardo salonu, dinlenme lobileri ve protokol salonları ile... devamı »
Hınıs Öğretmenevi
Bu öğretmenevi kurum hakkında bilgi vermeyi reddetiği için detaylı açıklama yer almamaktadır.... devamı »
Horasan Öğretmenevi
Horasan Öğretmenevi'de otel bölümü dışında kahvaltı salonu, kantin. lokal, otopark, okuma salonu ve oturma salonu bulunmaktadır.... devamı »