BARTIN

Bartın Merkez Öğretmenevi
Bartın Öğretmenevi, hizmet birimleri, lokal, yemek salonu, çok amaçlı salonu, bilişim odası, konaklama bölümü, okuma ve dinlenme salonundan oluşmaktadır. Öğretmenevi'nin otel bölümü 10 ve 22 yatak kapasitelidir. Odalarda duble, 2 ve 3 kişilik ve telefon bağlantısı bulunmaktadır. Odaların tamamında banyo, wc ve 24 saat sıcak su, Lcd tv, wireless internet, minibar ve müzik... devamı »
Ulus Öğretmenevi
Bartın Ulus Öğretmenevi, ilçe merkezinde olup, ilçenin tek oteli olarak hizmet vermektedir. Bartın il merkezine uzaklığı ise 38 km, terminalin yanında yer almaktadır.... devamı »
Amasra Ögretmenevi
Amasra Öğretmenevi, geçici olarak belediye binasının 4.katında hizmet vermektedir. Yeni hizmet binası ise şu an yapım aşamasındadır. Öğretmenevi 3 oda ve 10 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur. ... devamı »
Kurucaşile Öğretmenevi
Kurucaşile Öğretmenevi, ilk katı lokal olarak diğer 2 kat ise otel bölümü olarak kullanılmaktadır. Bartın Kurucaşile Öğretmenevi odalarında banyo, duşa kabin, tuvalet ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunmaktadır. Ek olarak odalarda ücretsiz olarak internet bağlantısı vardır. Lokal bölümünde ise misafirlerin gazete okuma, oyun salonu, masa tenisi, bilardo oynama ve tv izleme... devamı »