TRABZON

Arsin Öğretmenevi
Uzun yıllar deniz kenarındaki Arsin Belediyesine ait tesislerde hizmet veren Arsin Öğretmenevi, bulunduğu alanın sosyal tesis alanları olarak projelendirilmesi sonucunda yıkım kararı alınmış, yıkım işlemi kasım ayında gerçekleştirilmiştir. Milli Savunma Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığına devredilen Askerlik şubesinin Öğretmeneve tahsis edilmesi ile binanın... devamı »
Düzköy Öğretmenevi
Lütfü Ofluoğlu Düzköy Öğretmenevi merkeze 40 km mesafede sahile ise 24 km gibi bir uzaklıkta yer almaktadır. Toplantı salonu, halı saha, oturma salonu, yemekhane ve kantin hizmetleri verilebilmektedir.... devamı »
Çaykara Öğretmenevi
Çaykara Öğretmenevi Çaykara ilçe merkezinde olup Trabzon ili şehirler arası otobüs terminaline 75 km, Trabzon havaalanına 75 km Uzungöl’e 19km Sümela Manastırı’na 115km, Rize Ayder yaylasına 135km, Sultan Murat Yaylasına 13km uzaklıkta olup, Solaklı Deresinin kıyısında, dere manzarası ile hizmet vermektedir. Çaykara Öğretmenevi hizmet üniteleri; 23 Oda, Yemek ve kahvaltı... devamı »
Trabzon Ortahisar Öğretmenevi
Trabzon Ortahisar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu şehir merkezindedir. Şehirler arası terminaline 1 km uzaklıktadır. Hava limanına 2 km uzaklıktadır. Kurum, Şehir merkezinde deniz kenarına 500 m. uzaklıkta, Boztepe'ye 1 km, Atatürk Köşküne ve Ayasofya Müzelerine 1 km, uzaklıkta olup hizmet vermektedir. Trabzon Ortahisar Öğretmenevi Hizmet Ünitelerimiz: 2 Adet Çift Kişilik Suit... devamı »
Çarşıbaşı Öğretmenevi
Çarşıbaşı Öğretmenevi bahçesi ile birlikte aileniz ve sevdiklerinizle iyi vakit geçirebilir, denize karşı güneşin batışını seyrederken günün yorgunluğunu demli bir bardak çay ile üzerinizden atabilirsiniz. Çarşıbaşı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 1989 yılında lokal olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2002 yılından beri otel, lokal, restoran ve çay bahçesi... devamı »
Beşikdüzü Öğretmenevi
Beşikdüzü Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Hacı Ömer Sabancı Vakfı ile Trabzon Valiliği arasında akdedilen protokol gereği Beşikdüzü Eski Samsun Caddesi 3. pafta 395 nolu parsel üzerinde 200 metrekare olarak iki kat binasıyla hizmet vermektedir. Tesis 49 yıllığına Milli Eğitime verilmiştir. Mevcut binanın bodrum katında depo mevcut olup bina kalorifer ile... devamı »
Araklı Öğretmenevi
Araklı Öğretmenevi; Uzungöl ve Sümela Manastırı gibi tarihi ve turistik yerlere eşit uzaklıkta olup (70 km.), deniz kenarında , yeşilin ve mavinin her tonunu bulabileceğiniz bir manzaraya sahiptir. YATAK ODALARI: Toplam 28 yatak odası bulunmakta olup, odalarımız; 2 oda dabl, 18 oda iki kişilik, 7 oda 3 kişilik, 1 odamız da 4 kişilik aile odası olarak dizayn edilmiştir. Yatak... devamı »
Hakkı Zeki Başaran Akçaabat Öğretmenevi
Akçaabat Hakkı Zeki Başaran Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak vizyonumuz; Hizmette müşteri memnuniyeti ve personel kalitesini sektörel bazda yenilik ve çözüm getirerek sektörümüzün ulusal ve uluslar arası gelişen koşulları ışığında hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek sektörümüzün lider kuruluşlarından birisi olmaktır. Akçaabat Hakkı Zeki Başaran... devamı »
Dernekpazarı Öğretmenevi
Dernekpazarı Öğretmenevi; Of-Çaykara yolu üzeri 17.km de şehir merkezindedir. Uzungöl'e 25 km'dir. Her saatte Trabzon'a ve Uzungöl'e vasıta vardır. Dernekpazarı Öğretmeneviminde 24 saat sıcak su vardır. 5 odada televizyon vardır. WC ve Banyolar oda içindedir. 2 odada mini buzdolabı vardır.... devamı »