DİYARBAKIR

Dicle Öğretmenevi
Dicle Öğretmenevi odalarında kablosuz internet bağlantısı, banyo, lavabo ve tv bulunmaktadır. Dicle İlçe Ogara ise 1 km uzaklıkta yer alan Öğretmenevi açık alan çay bahçesi ve otoparkı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Odalar 3 kişilik 5 oda ve 2 kişilik odalardan oluşmaktadır.... devamı »
Çüngüş Ögretmenevi
Diyarbakır Çüngüş Öğretmenevi, konaklama otel bölümü 22 Yataklıdır. Ayrıca lokal ve bahçesi ile birlikte öğretmenlere hizmet vermeye devam etmektedir. Çüngüş Öğretmenevi'nde misafir odası, mescit, mutfak, çamaşırhane ve toplantı salonu yer almaktadır.... devamı »
Eğil Öğretmenevi
Diyarbakır Eğil Öğretmenevi, tarihi Asur Kalesi manzarasına sahiptir. ... devamı »
Bismil Öğretmenevi
Bismil Öğretmenevi, otel bölümü toplam 26 yatak kapasitelidir. Öğretmen Evi Bismil İlçe Merkezi'nde yer almaktadır. Diyarbakır İl Merkezi’ne uzaklığı ise 55 km'dir.... devamı »
Çermik Öğretmenevi
Çermik Öğretmenevi, misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor. Çermik bir turizm bölgesidir. İlçede yer alan Kaplıcalar Öğretmenevi'ne sadece 1.5 km. uzaklıkta yer almaktadır. Kaplıcalar değerli öğretmenlerimize ve misafirlere öncelikli olarak hizmet vermektedir. ... devamı »
Silvan Öğretmenevi
Silvan Öğretmenevi;Silvan şehir merkezinde olup Diyarbakır iline 75 km uzaklıktadır. Malabadi Köprüsüne 20 km, Tarihi Hasuni Mağaralarına 6 km uzaklıktadır.... devamı »
Lice Öğretmenevi
Lice Öğretmenevi Lice ilçe merkezinde bulunmaktadır.Lokal,dinleme salonu ve bahçesi mevcuttur. 6 oda, 15 kişiliktir.1 oda suit,1 oda 2 kişilik.diğer odalarımız 3 er kişiliktir.Lice Öğretmenevi kaloriferlidir. Her odada güneş enerjisi ve şofben bulunmaktadır.Kuruma ait mutfak bulunmaktadır. Açık otopark bulunmaktadır.... devamı »
Ergani Öğretmenevi
Ergani Öğretmenevi, ilçedeki hükümet konağı bitişiğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Diyarbakır il merkezine uzaklığı ise 56 km'dir. Diyarbakır Ergani Öğretmenevi'nde okuma alanı, oturma salonu, çok amaçlı salon, lokal, çay bahçesi, kantin özel olarak sabah kahvaltısı’da verebilmektedir. Otoparkı mevcuttur.... devamı »