ISPARTA

Şarkıkaraağaç Öğretmenevi
Isparta Şarkikaraağaç Öğretmenevi otel odalarında internet, 24 saat sıcak su ve tv bulunmaktadır. Öğretmenevi'nde toplantı salonu, oturma salonu, çocuk parkı, çay bahçesi ve lokal bulunmaktadır.... devamı »
Isparta Öğretmenevi
Isparta Öğretmenevi; konum olarak şehiriçi ve otobüs durakları önünde yer almaktadır. Öğretmenevi'ne ulaşım Isparta Şehrinin her noktasından mümkündür.Isparta Öğretmenevi'nde bay bayan kuaför, 200 kişilik konferans salonu, lokal, yemekhane, dinlenme ve oturma salonu, bilgisayar odası, kütüphane bulunmaktadır.... devamı »
Eğirdir Sabancı Öğretmenevi
Eğirdir Sabancı Öğretmenevi Eğirdir Belediyesinin sahip olduğu yazlık çay bahçesi ve lokali olarak kullanılan binada hizmete başlamıştır. 1995 yılında Milli Eğitim Bakanlığına devredilen mekan bu yıldan itibaren Eğirdir Sabancı Öğretmen Evi olarak 49 yıllığına kullanıma açılmıştır. Toplam 474 m2 kapalı alanı bulunan Öğretmenevi yatak odaları ile birlikte 40... devamı »
Yalvaç Öğretmenevi
Isparta Yalvaç Öğretmenevi, Lokal, yemek salonu, çay bahçesi, otel konaklama birimleri ile hizmet vermektedir.Yılın her günü değerli misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »
Atabey Ögretmenevi
Isparta Atabey Öğretmenevi; otel bölümü 12 oda ve 24 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Öğretmenevi’nde bulunan odaların 2 tanesi suit odadır. Ayrıca diğer hizmet üniteleri ise, oturma salonu, kahvaltı salonu, okuma salonu, oyun alanı, lokal ve çay bahçesinden oluşmaktadır.... devamı »