MANİSA

Manisa Öğretmenevi
Manisa Öğretmenevi'nde yer alan hizmet birimleri; resepsiyon, restaurant, kuaför, idare odaları, lobi, lokal, yemekhane, otel odaları, salonlar, düğün salonu, konferans salonu, toplantı salonları, bilgisayar salonu.İlerleyen dönemde öğretmenlerimizin hem yemek yiyip hem maç izleyebilmeleri için Spil cafe tarafında Lig TV ve D-smart yayınlarına başlanması hedeflenmektedir.... devamı »
Salihli Ögretmenevi
Salihli Öğretmenevi, şehir merkezinde yer almaktadır. Öğretmenevi hizmet birimlerinde ise, Lokal, Berber, Yatakhane, ve düğün salonu, okuma salonu bulunmaktadır. Salihli Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü binası İlçe Kaymakamlığımızın ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları ile İl Özel İdaresi tarafından yapılarak 2012 yılında tamamlanıp kurumumuza tahsis... devamı »
Soma Öğretmenevi
Soma Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer almaktadır. Şehirler arası otobüs terminaline 2 km, tren istasyonuna 3 km uzaklıkta hizmet vermektedir. Soma Öğretmenevi, hizmet üniteleri otel, yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, 2 adet çok amaçlı salon, berber, kuaför, çocuk parkı, kafeterya ve lokal'den oluşmaktadır.... devamı »
Demirci Sabancı Öğretmenevi
Manisa Demirci Sabancı Öğretmenevi, lokalinde üyelerimize içecek servisi yapılmakta olup televizyon seyretme, oyun oynama, büyük ekran LCD televizyonda Lig maçları, Avrupa ligi maçları ve diğer maçları izleme imkanı sunulmaktadır.Lokal bünyesinde bulunan okuma salonumuzda televizyon izleyip günlük gazeteleri takip edebilmekte ve satranç oynayabilmektedirler. Lokal bölümü bünyesinde... devamı »
Akhisar Öğretmenevi
Ali Şefik Akhisar Öğretmenevi; şehir merkezinde Hükümet binasının karşısında olup, şehirler arası otobüs terminaline 1 km, yakınında hizmet vermektedir.Öğretmenevi hizmet birimleri; otel, yemek salonu kahvaltı salonu, berber, kuaför, kafeterya, lokal kütüphane, oturma salonu, kütüphane, çok amaçlı salon ve okuma salonundan oluşmaktadır.... devamı »