ADANA

Karaisalı Öğretmenevi
Adana Karaisalı Öğretmenevi, ADANA ilimizin Cumhuriyet Caddesinde yer almaktadır. Öğretmenevinde restaurant, lokal bulunmaktadır.... devamı »
Feke Öğretmenevi
Feke Öğretmenevi hizmet alanlarımız: 2 . Katta : 1 İdare odası, 1 Çok amaçlı Salon ve Lokal Bölümü, 1 Dinlenme ve Okuma Odası (Kütüphane), 1 Bilgi Teknoloji Sınıfı, 1 Bilardo ve Satranç Oyunları Salonu, 1 Çay Ocağı, 1 Mutfak ve 1 Çamaşırhane bölümleri bulunmaktadır. 3. Kat: Konaklama hizmet alanımız olup bu alanda 1 Nöbetçi Personel Odası, 1 Suit Oda olmak üzere toplam 10... devamı »
Ceyhan Öğretmenevi
Ceyhan Öğretmenevi 9107 m2 alan üzerine kurulu toplam 3000 m2 alandan oluşmaktadır. Öğretmenevi'nde erkek bayan kuaförü, kafeterya, internet salonu, lobi, mutfak, fırın, teras restaurant ve odalar yer almaktadır. Üçüncü katında oda ve toplantı salonu bulunuyor. Çatı katında ise çamaşırhane vardır. Ayrıca Ceyhan Öğretmenevi'ne ait ek bina vardır. 2500 kişiye yemek... devamı »
Aladağ Öğretmenevi
Aladağ Öğretmenevi, Adana il merkezine 100 km uzaklıktadır. Öğretmenevi 8 odalı 16 yataklı olup 1adet suit odaya sahiptir. Kalorifer sistemi vardır. Aladağ merkezde yer alan Öğretmenevimizde 1'i süit olmak üzere toplam 8 oda bulunmaktadır. Ayrıca öğretmen evimizde okuma salonu ve lokal mevcuttur. Adana Aladağ Öğretmenevi Torosların zirvelerine yakın bir mekanda doğa ile... devamı »
Seyhan Öğretmenevi
Seyhan Öğretmenevi, konaklama ünitesi, kahvaltı salonu, yemek salonu, düğün salonu, oturma salonu, berber ve lokal ile değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Seyhan Öğretmenevi olarak misyonumuz; Üyelerimizin konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasına ve otelcilik-turizm sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak ve yeme-içme,... devamı »
Kozan Öğretmenevi
Kozan Öğretmenevi, şehir merkezinde olup, otobüs terminaline 2 km, Yaverin konağına 1 km, kaleye 1,5 km, Dağılcak mesire alanına 10 km mesafededir. Adana Kozan Öğretmenevi, konaklama bölümü, berber, kuaför, oturma salonu ve lokal ile hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »