YOZGAT

Boğazlıyan Öğretmenevi
Boğazlıyan Öğretmenevi olarak ilke ve değerleriimiz: Planlılık, Süreklilik, Kaliteli Yaşam ve Hizmet, Genellik ve Eşitlik, Ferdin ve Toplumun İhtiyaçları, Yöneltme, Fırsat ve İmkan Eşitliği, Atatürk İlke ve İnkılapları ile Atatürk Milliyetçiliği, Demokrasi Eğitimi, Laiklik, Bilimsellik, Her Yerde Eğitim, Sanat ve Uygarlık. Konaklama ve Rezervasyon için gerekli belge ve... devamı »
Yozgat Öğretmenevi
Yozgat çamlığı ile birlikte eşsiz bir güzelliğe sahip olan Yozgat Öğretmenevi, 1992 senesinde mevcut binası ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Toplam 42 yatak kapasitesi bulunan otel bölümü ile, lokal, restaurant, bahçe, otopark ve bay kuaförü bulunmaktadır. Yozgat Öğretmen Evi bölge olarak ise Ankara Sivas karayolunun bitişiğinde yer almaktadır. Yozgat Merkez... devamı »
Sorgun Öğretmenvevi
Yozgat Sorgun ilçesinde yer alan Sorgun Öğretmenevi 1985 senesinde Belediye pasajında hizmet vermeye başlamıştır. Ancak zamanla yetersiz olması nedeniyle 1992 yılında yapımına başlanan ve 1993 yılında hizmete açılan yeni binamız 2932 m2 arsa üzerine 500 m2'lik inşaat alanı üzerine kurulmuştur. 1 bodrum ve 3 katlı olup yatakhane, yemekhane ve lokal (çay salonu) bölümleriyle... devamı »
Akdağmadeni Öğretmenevi
Akdağmadeni Öğretmenevi 2010 yılına kadar 13 otel odası, 1 BT Laboratuvarı, 1 lokal, 1 okuma salonu, 1 idare odası, 2 lobi, 1 depo, 1 çamaşırhane, 36 kişilik U tipi donanımlı toplantı salonu 1 yazlık bahçe ile hizmet vermiş bu seneden sonra ise 1 dubleks oda, 1 kahvaltı salonu, 2 dinlenme salonu, 1 resepsiyon odası, 1 kütüphane, 2 idari oda, 1 arşiv, 1 bekleme odası ve mescid... devamı »
Saraykent Öğretmenevi
Yozgat Saraykent Öğretmenevi'nde Yemek Salonu, lokal, çay bahçesi ve konaklama bölümü bulunmaktadır. Saraykent Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirler arası yola 3 km mesafede yer almaktadır.... devamı »
Kadışehri Öğretmenevi
Kadışehri Öğretmenevi odaları birinci sınıf kaliteli malzemeler ile döşenmiştir. Her odada ortopedik yatak ve baza, odanın yatak kapasitesine göre kullanışlı elbise dolabı bulunmaktadır. Odaların içinde banyo, tuvalet ve lavabo bulunmaktadır. Banyolarda sıcak su kalorifer sistemi ve güneş enerjisi ile sağlanmaktadır.... devamı »
Çekerek Öğretmenevi
Çekerek Öğretmenevi misafirlerinin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan kurum olmak amacı ile sosyal ve kültürel bir merkez halinde hizmet vermeye devam etmektedir.Çekerek Öğretmenevi terminale, belediye, kaymakamlık vb. resmi kurumlara 150-200m mesafede olup ilçenin en merkezi yerindedir.Çekerek Öğretmenevi 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.... devamı »