KASTAMONU

Daday Öğretmenevi
Daday Öğretmenevi öğretmenlerimizin kaynaşmasını ve dayanışma içinde olmasını sağlamak amacıyla öğretmenlerimizin fikirlerini ve tecrübelerini paylaştıkları huzurlu bir ortamda tüm misafirlerimize hizmet vermektir.... devamı »
Kastamonu Öğretmenevi
Şerifebacı Öğretmenevi Kurtuluş Savaşı kahramanlarından olan Şerife Bacı'nın adını almıştır. Kastamonu Merkez Şerifebacı Öğretmenevi otel odalarının hepsinde tv, minibar, telefon, fön makinesi, wc, duş ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Yılda ortalama olarak 25.000 değerli misafirine hizmet vermektedir. Seminer ve eğitim salonları 200 kişilik, tam donanımlı ve... devamı »
Küre Öğretmenevi
Küre Öğretmenevi; il merkezine 60 km, ilçe otobüs terminaline 500 mt, İnebolu deniz sahiline 30 km, uzaklıkta olup, Milli Eğitim binasının alt katında hizmet vermektedir.... devamı »
İnebolu Öğretmenevi
İnebolu Öğretmenevi Karadeniz'in muhteşem manzarası ile denize sıfır olarak hizmet vermektedir.İnebolu Öğretmenevi'nde yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, çok amaçlı salon, kütüphane, kafeterya, bilgisayar odası, otapark ve okuma salonu birimleri bulunmaktadır.... devamı »
Kastamonu Pınarbaşı Öğretmenevi
Kastamonu'da bulunan Pınarbaşı Öğretmenevi, konaklama otel birimi ile hizmet vermektedir.Öğretmenevi'nde ayrıca, misafirlerin eğlenceli ve hoş vakit geçirebilecekleri lokal ve oturma salonu bulunmaktadır.... devamı »
Taşköprü Öğretmenevi
Taşköprü Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer alan Gökırmak kenarında hizmet vermektedir. Öğretmenevi otel odalarında, banyo-wc, sıcak su imkanı mevcuttur. Ayrıca kurumda, çok amaçlı salon, kütüphane, lokal ve okuma salonu bulunmaktadır.... devamı »
Abana Öğretmenevi
Abana Öğretmenevi, yazlık binasında bulunan tüm odalar balkonlu ve deniz manzarasına sahiptir. Denize girmek ve güzel bir tatil geçirmek için Abana harika bir seçim olacaktır. Abana'da denize girilebilecek aylar ise Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Kastamonu Abana Öğretmenevi otel konaklama bölümü 13 odadan oluşmaktadır. Yatak kapasitesi ise 37'dir. Oturma salonu, çay bahçesi gibi... devamı »
Araç Öğretmenevi
Araç Öğretmenevi, adres, iletişim ve görsellerini sitemizden takip edebilirsiniz. Kastamonu’da yer alan diğer öğretmen evleri’de alttaki linklerden inceleyebilirsiniz.... devamı »
Şenpazar Öğretmenevi
Şenpazar Öğretmenevi, ilçeye yeni atanan öğretmen ve diğer kamu görevlilerinin Şenpazar'a geldiklerinde konaklayabilecekleri bir mekan olmadığından, bu ihtiyaca cevap vermek amacıyla Şenpazar Belediyesinden kiralanan iki oda ve bir WC'den ibaret mekanda 1990 yılında hizmete açılmıştır. Kurum açılışından 15.02.2010 tarihine kadar diğer kamu memurları tarafından ikinci bir iş... devamı »
Tosya Ögretmenevi
Kastamonu Tosya Öğretmenevi, merkezde Tosya Belediyesi karşısında, otobüs terminaline ve İstanbul Samsun D100 Karayoluna 2 km mesafede yer almaktadır.Tosya Öğretmenevi'nde lokal ve konaklama hizmeti verilmektedir. Otel odalarında tv, minibar, kablosuz internet, 24 saat sıcak su, uydu tv, duş imkanları mevcuttur.... devamı »