Slider

Samsun Öğretmenevi
Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde olup; şehirler arası otobüs terminaline 5 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır. Samsun Öğretmenevi hizmet üniteleri; otel bölümü, yemek salonu kahvaltı salonu oturma salonu 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber, bayan kuaförü, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermektedir.... devamı »
Karşıyaka Öğretmenevi
İzmir Karşıyaka Öğretmenevi, 30 Araçlık Otoparkı, Resepsiyon, TV Salonu, Kafeterya, Bayan Kuaförü, Bahçesinde 35 Kişilik Kamelya, 200 Kişilik Yazlık Restaurant, 100 Kişilik Seminer Toplantı Salonu, 200 Kişilik Yakamoz Salonu 400 Kişilik İmbat Salonu 120 Kişilik Kışlık Restaurant, Kütüphane İnternet Hizmeti bulunmaktadır.... devamı »
Kayseri Öğretmenevi
Kocasinan Öğretmenevi, Havaalanına 5 km mesafede yer almaktadır. Kayseri Kalesine 250 m mesafede olup Erciye Dağı manzaralıdır. Kayseri Kocasinan Öğretmenevi'nde, bilgisayar odası, berber, otel, kuaför, okuma salonu, kütüphane, lokal, yemek salonu, bahçe ve çok amaçlı salon bulunmaktadır. Restorantımız 200 kişilik kapasitesiyle sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleriyle... devamı »
Başkent Ankara Öğretmenevi
Ankara Başkent Öğretmenevi Ankara'nın Çankaya İlçesi Beşevler Semtinde yer almaktadır. Başkent Öğretmenevi 1993 yılında 600 yatak kapasitesi ve 290 oda ile misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca Başkent Öğretmenevi, kaferyası, restaurantları, kahvaltı salonu, roof barı, pastane, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, konferans salonu, düğün salonları,... devamı »
Beyşehir Öğretmenevi
Beytüşşebap Öğretmenevi adres, harita ve iletişim bilgileri yer almaktadır. Beytüşşebap Öğretmen Evi, 2000 yılı itibariyle hizmete açılmıştır. Amacımız Sürekli kendini yenileyen yönetici ve personelimizle her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz öğretmenlerimize ve bizden hizmet alan her bireye daha kaliteli hizmet verebilmek. ... devamı »
Avcılar Öğretmenevi
Asım ve Nurhan Kocabıyık Avcılar Öğretmenevi 7 oda ve 20 Yatak kapasitesine sahip Avcılar Öğretmenevi’nde otel, restaurant, kafeterya, çok amaçlı salon, kütüphane, internet bağlantısı bulunmaktadır. ... devamı »
Eskişehir Öğretmenevi
Eskişehir Öğretmenevi kokantasında sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Salon 400 kişi kapasitelidir. Eskişehir Öğretmenevi Lokantası öğretmenlere, yakınlarına ve tüm halka nezih kaliteli ve sıcak bir hizmet sunmaktadır. Merkezi sıcak ve soğuk havalandırma sistemi ile ferah bir ortam sağlanmaktadır. Lokanta herkese açıktır. Salon bölümü 400 kişilik... devamı »
İnegöl Öğretmenevi
İnegöl Öğretmenevi, konum olarak İnegöl Termimanelinden 3 ve 8 no'lu toplu taşıma araçlar ile sadece 10 dakika mesafededir. Bursa merkeze 45 km mesafede yer almaktadır. Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan İnegöl Öğretmenevi Yeni Adliye Sarayı karşısında'dır.... devamı »
Alanya Öğretmenevi
Alanya Öğretmenevi, 1363 m2 arsa üzerine inşa edilerek 15 Haziran 1995 tarihinde hizmete sunulmuştur. Alanya Öğretmen Evi Alanya'nın batı girişinde otogar önü, D400 Karayolu üzerinde dünyaca ünlü kleopatra plajında yer almaktadır. Hizmete başlayan Alanya Öğretmenevi ayrıca Akşam Sanat okulu ile birlikte çağdaş bir hizmet sunmaktadır. 56 oda 120 yatak kapasitesi ile her odada... devamı »
Kırşehir Öğretmenevi
Kırşehir Öğretmenevi odalarının tamamında 24 saat kesintisiz sıcak su, wc ve banya bulunmaktadır. Odaların yerleri laminanttır. Odalarda lcd tv, buzdobalı ve saç kurutma makinesi, kablosuz internet bağlantısı vardır. Kurum bünyesinde internet salonu da bulunmaktadır. Restaurant bölümü giriş katta 100 kişiliktir. Lokal ise 300 m² kapalı alana sahiptir. Kişi kapasitesi ise... devamı »