BİTLİS

Hizan Öğretmenevi
Bitlis'te hizmet vermekte olan Hizan Öğretmenevi'nde otel bölümü dışında lokal ve çok amaçlı salon da yer almaktadır.... devamı »
Bitlis Öğretmenevi
Temizlik ve hijyen'in üst seviyede olduğu Bitlis Öğretmen Evi odaları'nda, sıcak su, minibar, merkezi uydu sistemi, kablosuz internet hizmetleri bulunmaktadır. Yemek salonu sabah açık büfe kahvaltı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Ayrıca öğle ve akşam yemeklerini de yemekhanede yiyebilirsiniz. Büyük bir salon ile okuma köşesinin olduğu Bitlis Öğretmenevi'nde dinlenmek için... devamı »
Tatvan Öğretmenevi
Bitlis Tatvan Öğretmenevi, havuzlu bir bahçe ve Van Gölü manzarası ile misafirlerine hizmet vermektedir. Odaların tamamı balkonludur. Tatvan Öğretmenevi odalarında tv, kablosuz internet bağlantısı, sıcak su, ısınma gibi hizmetler verilmektedir. Bütün odalarda yine buzdolabı, wc, banyo ve lavabo vardır. Bitlis Tatvan Öğretmenevi'nde konaklama bölümü haricinde kütüphane,... devamı »
Adilcevaz Ögretmenevi
Bitlis Adilcevaz Öğretmenevi, Van Gölü manzaralı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmen Evi konaklama bölümü 1 suit toplam 12 oda'dan oluşmaktadır. Ayrıca Öğretmenevi'nde oturma salonu, kütüphane, lokal, okuma salonu ve bilgisayar odası bulunmaktadır.... devamı »
Ahlat Öğretmenevi
Toplam 10 oda ve 33 yatak kapasitesine sahip Ahlat Öğretmenevi BİTLİS Selçuklu Mahallesi Halk Eğitimi Merkezi Binası Zemin Katında hizmet vermektedir. Tesislerde lokal ve restaurant mevcuttur. Şehirlerarası terminale 250 m, Muş Havaalanına ise 120 km, Van Havaalanına 210 km mesafede yer almaktadır. 80 kişi kapasiteli yemek salonu, 35 kişi kapasiteli dinlenme ve 100 kişilik lokal, yaz... devamı »
Mutki Öğretmenevi
Mutki Öğretmenevi, il merkezine toplam 20 km mesafede yer alan küçük bir ilçede yer almaktadır. En yakın havaalanı olan Muş Hava alanı 130 km mesafededir. Mutki Öğretmenevi'nde otel bölümü dışında 2 adet dinlenme salonu, lokal bölümü de vardır.... devamı »
Güroymak Öğretmenevi
Bitlis Muş Caddesinde yer alan Güroymak Öğretmenevinin yer aldığı Güroymak İlçe Merkezi, Şehirler arası otobüs firmalarına 500 metre mesafede, Muş Hava alanına 35 km, Bitlis Merkeze 30 km, Tatvan İlçesine ise 30 km mesafededir.... devamı »