SİNOP

Ayancık Öğretmenevi
Ayancık Öğretmenevi, denize sıfır olarak 2002 yılının Temmuz ayında hizmete açılmıştır. Ayancık Öğretmenevi toplam 20 standart, 1 suit ile birlikte toplam 51 yatak kapasiteli otel konaklama birimine sahiptir. Ayrıca öğretmenevinde toplu yemek ve organizasyonlar ile 40 kişi kapasiteli kahvaltı, öğle ve akşam yemeği verilebilmektedir. Otel odalarında 24 saat sıcak su, internet,... devamı »
Boyabat Öğretmenevi
Sinop Boyabat Öğretmenevi, merkezde yer almaktadır. Otobüs terminaline sadece 500 mt. uzaklıkta yer alan Boyabat Öğretmenevi, konaklama alanı 1 adet tek, 2 adet iki, 3 adet üç ve 1 adet 4 kişilik odaların yanı sıra 3 adet double oda ve 2 adette suit odalardan oluşmaktadır. Boyabat Öğretmenevi hizmet ünitelerinde yemek salonu, oturma salonu, lokal ve kahvaltı salonu bulunmaktadır.... devamı »
Dikmen Öğretmenevi
Dikmen Öğretmenevi, İlçe merkezinde yer almaktadır. Dikmen Öğretmen Evi mesafe olarak Sinop-Samsun karayolu'na 9 km. Gerze ilçesine 35 km. Sinop il merkezine ise 75 km. mesafededir. Sinop Dikmen Öğretmenevi'nde bünyesinde dinlenme salonu, lokal, çamaşırhane, mescit ile hizmet verilmektedir. Otel odalarında ise 24 saat sıcak su, kablosuz internet hizmeti ve uydu tv... devamı »
Durağan Öğretmenevi
Durağan Öğretmenevi, Gökırmak Nehri yakınlarında ve harika çam ormanları ile doğa manzarasına sahiptir. Ayrıca öğretmenevi bünyesinde, oturma salonu, yemek ve kahvaltı salonu, kütüphane, bilgisayar odası, okuma salonu, mescid, kütüphane, lokal ve kafeterya bulunmaktadır. Öğretmenevinde kahvaltı otelde kalanlara ücretsizdir. Otel odalarında 24 saat sıcak su ve banyo... devamı »
Sinop Öğretmenevi
Sinop Öğretmenevi yemek salonu aynı anda doksan, günlük olarak ise 300 üye ve üye yakınlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Öğretmenevi'nde sabahları kahvaltı, öğle ve akşamları tabldot vermektedir. Yönetim kurulunun vermiş olduğu karar ile birlikte ise Cuma günü alakart uygulaması hizmete sunulmuştur. Harika bir bahçeye sahip olan Öğretmenevi, çardak, havuz, tente, ulu... devamı »
Türkeli Öğretmenevi
Türkeli Öğretmenevi, Sinop il merkezine toplam 92 km mesafede yer almaktadır. Öğretmenevi hemen deniz kenarında bulunduğu için sahip olduğu kumsal ile birlikte çevre il ve ilçelerden misafirlerin yoğunluğuna neden olmaktadır. Türkeli Öğretmenevi'nde otel bölümü, kahvaltı salonu ve lokal de bulunmaktadır.... devamı »