BOLU

Yeniçağa Öğretmenevi
Yeniçağa Öğretmenevi, Bolu merkeze 40 km mesafededir. Öğretmenevi'nden Abant ve Gölcük’e ulaşım imkanı çok kolay sağlanmaktadır. Kurum mekanı Ankara ve İstanbul Devlet karayolları kenarında yer almaktadır. Yeniçağa Gölü'ne mesafe olarak toplam 300 mt uzaklıktadır.... devamı »
Dörtdivan Öğretmenevi
Dörtdivan Öğretmenevi, Bolu şehir merkezine 45 km mesafede yer almaktadır. Dörtdivan Öğretmen Evi İlçe'nin merkezindedir. İlçe merkezinde misafirler için başka bir konaklama mekanı bulunmadığı için rağbet gören bir yerdir. Öğretmenevi zemin kat, giriş kat, 1 ve 2. katlardan oluşmaktadır. Bahçesi ile birlikte toplam 723 m2'lik bir alana sahiptir. Dörtdivan Öğretmenevi'nde... devamı »
Seben Öğretmenevi
Seben Öğretmenevi, Bolu ili Çarşı Mah. İsmet Paşa Cad. No:15 bir işletmedir. Tesiste lokal de mevcuttur.... devamı »
Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi
Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi, şehir merkezinde olup şehirler arası D-100 kara yolu üzerindedir. Ayrıca Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi; İlimiz Turizm merkezlerinden Abant'a 34 km, Gölcük'e 13 km, Kartalkaya'ya 38 km ve Yedigöller mevkiine de 42 km uzaklıktadır. Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevi hizmet üniteleri; 4'ü süit 28 oda Yemek salonu, 4 adet çok amaçlı salon, kahvaltı... devamı »
Gerede Ögretmenevi
Gerede Öğretmenevi, Otel, Restaurant, Kafeterya (Cafe-Bar), Konferans salonu (Çok amaçlı Salon ), Oyun salonu, Eğitim Odası, Kütüphane ve Dinlenme salonu, Büfe (kantin), bahçede kafe, Vip Salonu, oteli, internet cafe'si gibi birimleri ile birlikte misafirlerine hizmet vermektedir. Restaurant ve lokal bölümü üniteleri ve yemek Salonu (lokanta) sünnet,evlenme ve nişan törenleri ile... devamı »