SİVAS

Kangal Öğretmenevi
Kangal Öğretmenevi Kangal ilçesinde yer almaktadır. Öğretmenevi toplam 68 yatak kapasiteli olarak değerli misafirleri için hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Yıldızeli Öğretmenevi
Sivas Yıldızeli Öğretmenevi ilçe merkezi konumdadır. İlçe otobüs terminaline sadece 400 mt mesafede yer alan Yıldızeli Öğretmenevi'nde lokal bölümüde bulunmaktadır. Otel odaları'ndan 1 tanesi suit odadır.Lokal dışında, kantin, oturma salonu, toplantı salonu, bilgisayar odası, kütüphane ve okuma salonu da misafirler için hizmet vermektedir.... devamı »
Sivas Öğretmenevi
Sivas Öğretmenevi odalarında tv, mini buzdolabı, internet ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.Sivas Öğretmenevi'nde iki adet düğün salonu vardır. Alt salonumuz yılın her günü, üst salonumuz ise haziran eylül arası hizmet vermektedir.... devamı »
Divriği Öğretmenevi
Divriği Öğretmenevi, dinlenme salonu, oyun salonu, çay ocağı ve yatakhane bölümünden oluşmaktadır. Sivas Divriği Öğretmenevi odalarında televizyon, buzdolabı, banyo ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunmaktadır. Bahçe bölümünde ise kamelyası ile hizmet vermektedir.... devamı »
Zara Öğretmenevi
Zara Öğretmenevi, hükümet binasının hemen yanında, otobüs terminaline ise 500 mt uzaklıkta yer almaktadır. Zara Öğretmenevi'nde otel bölümü dışında dinlenme salonu, toplantı salonu, lokal, bilgisayar odası, çay bahçesi ve kütüphane alanları mevcuttur.... devamı »
Şarkışla Öğretmenevi
Şarkışla Öğretmenevi, 2 katlı olup üst katta otel ve idare odaları, alt katta ise okuma salonu, yemekhane, mutfak ve lokal yer almaktadır.Lokal bölümü 200 kişilik olup ziyafet, toplu yemek düğün, nişan vb. etkinlikler için uygundur... devamı »
Gürün Öğretmenevi
Gürün Öğretmenevi, Hemen Gürün İlçesi Hükümet Konağı yanında yer almaktadır. Şehir Merkezine ise uzaklığı sadece 3 km mesafededir. Öğretmenevi'nde lokal ile birlikte otel birimi misafirlere hizmet vermeye devam etmektedir.... devamı »
Gemerek Sabancı Öğretmenevi
Sabancı Gemerek Öğretmenevi, Kayseri'ye yakın bir konumda ve civarda konaklama için farklı bir mekan olmaması dolayısıyla oldukça önem kazanan bir mekandır. Sivas merkeze 120, Kayseri Merkeze ise 80 km mesafede yer almaktadır.Sivas Gemerek Öğretmenevi'nde odaların tamamında tv ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca dinlenme odası, lokal ve kütüphane ile hizmet verilmektedir.... devamı »
Suşehri Öğretmenevi
Suşehri Öğretmenevi, otel odalarının tamamında 24 saat sıcak su, uydu dv yayın, mini buzdolabı ve kablosuz internet ağı bulunmaktadır.Ayrıca Suşehri Öğretmenevi dinlenme salonu, bilardo salonu, günün stresini atabileceğiniz açık bahçe alanı ve lig tv'de maç izleyebilme olanakları ile misafirlerini ağırlamaktadır.... devamı »