AMASYA

Göynücek Öğretmenevi
Göynücek Öğretmenevi, ilçe merkezinde yer almaktadır. Öğretmenevi'nde lokal hizmetide bulunmaktadır.... devamı »
Gümüşhacıköy Öğretmenevi
Amasya Gümüşhacıköy Öğretmenevi odalarında banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su, buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı, televizyon ve uydu yayını bulunmaktadır. Gümüşhacıköy Öğretmen Evi Restaurant bölümü'nde 100 kişiye hizmet verilmekte olup, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği verilmektedir. Lokal bölümü ise 100 kişiye hizmet verebilmektedir. Ayrıca bu bölümde... devamı »
Amasya Öğretmenevi
Amasya Öğretmenevi, 1960 yılında Şehir Oteli olarak inşa edilmiş olup, 15 Ağustos 1984 tarihinden itibaren Öğretmenevi olarak kullanılmaya başlamıştır. 1999 yılında AKTAV VAKFI tarafından tarihi Amasya Evleri'nin dış mimarisine uygun olarak restorasyonu yapılmış ve bugünkü görümüne kavuşmuştur. Öğretmenevinde Lokal, Lokanta, Otel, Erkek ve Bayan Kuaför hizmet üniteleri... devamı »
Merzifon Öğretmenevi
Merzifon Öğretmenevi, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak bir şekilde tüm özel, kamu kuruluşu ve sivil halka açık olarak hizmet vermektedir. Merzifon Ögretmenevi otel odalarının tümünde müzik yayını, tv, kablosuz internet ve 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.... devamı »
Suluova Öğretmenevi
Suluova Öğretmenevi şehir meydanında Adnan Menderes parkının karşısında bulunmaktadır. Suluova Öğretmenevi hizmet birimleri, çok amaçlı salon bu salonda düğün, tiyatro, konferans, sinema, toplantı gibi hizmetler sunulmaktadır. Kahvaltı salonu, kütüphane, okuma salonu, lokal, oturma salonu, yemek salonu, bilgisayar odası yer almaktadır.... devamı »
Taşova Öğretmenevi
Taşova Öğretmenevi, zeminle birlikte 3 katlıdır. Bir katı İlçe M.E.Müdürlüğü'ne hizmet vermektedir. Amasya Taşova Öğretmenevi'nde konaklayan misafirleri için sabah kahvaltısı ücretsizdir. İsteyen misafirler ise öğle yemeklerini kurumda yer alan lokanta'da yiyebilmektedirler. Öğretmenevi'nde lokal, yemekhane, kütüphane, dinlenme ve okuma salonları yer almaktadır. Bahçe... devamı »